Koncert v kostele sv. Václava - 8.12.2008

 

Třináctého prosince nás v harrachovském kostele čeká Vánoční koncert pěveckého sboru KALANDRA a dětského pěveckého sboru MLÁDÍ z Jablonce nad Jizerou.Ti z Vás, kteří navštívili jejich  červnový koncert  už vědí, na co se mohou  těšit.

       Pro Vás ostatní malé naladění:

Oba pěvecké sbory působí při Základní umělecké škole v Jablonci nad Jizerou.

Smíšený komorní sbor KALANDRA je složen z vyškolených profesionálů. Velkou část tvoří profesorský sbor hudebních oborů  zmíněné umělecké školy, např. ředitelkou ZUŠ, paní Mgr. P. Šimůnkovou, která mimo jiné vyučuje hru na smyčcové nástroje nebo vynikající zpěvačkou, absolventkou konzervatoře  Mgr. I. Housovou, která na hudební škole vyučuje sólový zpěv a hru na klavír, či např. K. Kavánovou, která též vyučuje na umělecké škole a  zároveň vede pěvecké sbory a  mnohé další.

Oba sbory i jejich jednotliví zpěváci pravidelně obsazují přední příčky v pěveckých soutěžích a vypsat všechny jejich úspěchy by byl dlouhý seznam.

Kostel Harrachov


Ovšem když už hovoříme o vánočním koncertě, za zmínku stojí upozornit  Vás na jejich úspěch  ve školním roce 2006/2007, kdy na Mezinárodním festivalu adventní a vánoční hudby získal sbor Mládí zlaté pásmo a sbor Kalandra stříbrné.
Ve školním roce 2007/2008 na Mezinárodním festivalu adventní a vánoční hudby  - Pražské Vánoce - získal sbor Mládí opět zlaté a sbor Kalandra stříbrné pásmo.

 

Těšte se proto na profesionály, kteří Vám přijedou zpříjemnit vánoční čas.

    
        V s t u p n é      d o b r o v o l n é
                                 

 

    Plakát najdete zde

 


[ dh ] RBZ
© 1999 - 2010 dh webdesign | www.d-h.cz |