Zahájení moto sezony pod můstky - 3.5.2016

 

Poslední dubnový den nebyl pouze ve znamení tradičního pálení čarodějnic, ale patřil i motorkářům, kteří zahajovali moto sezonu.

K2 MOTO v Harrachově

Poslední dubnový den patřil také motorkářům, kteří zahajovali moto sezonu trasou se startem v Nové Pace u prodejny K2 moto a s cílem v Harrachově. Na startu trasy byl pro motorkáře připraven doprovodný program v podobě soutěží o nejpomalejší slalomovou jízdu na skútru Yamaha Tricity nebo si mohli vystřílet pomocí paintballové pistole kvalitní značkovou kosmetiku pro svého jednostopého miláčka. Největší pozornost motorkářů se však soustředila na možnost jízdy s průvodcem na předváděcích modelech, kterých bylo celkem 14. Jednalo se o letošní novinky ze stáje Yamahy a zájemci si mohli vyzkoušet jízdu nejen na skútrech, ale i na těch nejluxusnějších kouscích a to zcela zdarma. Tato akce přilákala okolo 250 příznivců motorek a na jízdu do Harrachova se jich vypravilo přes 50. Naplánovaná trasa vedoucí malebným údolím Jizery je všeobecně známou a oblíbenou trasou motorkářů, takže to byl pro všechny krásný zážitek, jemuž přálo i počasí. Na konci cesty čekalo na účastníky této spanilé jízdy občerstvení v pensionu Roubenka.

Vzhledem k tomu, že se jednal o první ročník této akce, byla na tvářích pořadatelů znát veliká spokojenost. I reakce návštěvníků byly pochvalné, takže určitě je zde obrovská šance na uspořádání i dalších ročníků. Akci pořádalo novopacké K2 moto – exkluzivní dealer a servis motorek značky Yamaha, partneři akce se stali: město Harrachov, radio Beat, pension Roubenka.

Lenka Stehlíková

Sledujte naše Facebookové stránky


K2 MOTO v Harrachově K2 MOTO v Harrachově K2 MOTO v Harrachově

[ dh ]
© 1999 - 2010 dh webdesign | www.d-h.cz |