Zpět      Tisk     Všechny články

Harrachovská „umělka“ zažije křest

31.8.2010 v 12:19

Od počátku léta slouží ke sportovním potřebám nový povrch harrachovského fotbalového hřiště. Ten je nyní tvořen umělým trávníkem třetí generace a také umělým osvětlením.

práce na hřišti

Malá slavnost oficiálního uvedení do provozu této hrací plochy se uskuteční v neděli 5. září 2010 v 15. hodin na zmíněné hrací ploše.

Nejprve se v exhibičním zápase proti sobě postaví tým reprezentantů České republiky ve skoku na lyžích a výběr Staré gardy Harrachov. Po tomto klání bude dodatečně předáno čestné uznání ve formě poháru letci na lyžích, harrachovskému závodníkovi, Antonínu Hájkovi, jenž vytvořil na letošním Mistrovství světa v letech na lyžích ve slovinské Planici český rekord 236 metrů.

Slavnostní odpoledne uzavře v 17. hod plánované mistrovské utkání pátého kola letošního ročníku krajské I.B  třídy, ve kterém se střetne domácí FK Jiskra Harrachov s týmem Lučany.

Město Harrachov tímto investičním počinem získalo další perličku do pestrého náhrdelníku symbolizujícího aktivity střediska sportů a rekreace. Stalo se tak díky významné finanční podpoře z prostředků státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR a dále za spoluúčasti investora TJ Jiskra Harrachov i přispění Města Harrachova.“

Sdělil harrachovský starosta Tomáš Ploc s tím, že účast na slavnostním otevření přislíbil předseda Senátu PČR Přemysl Sobotka a poslanec parlamentu Pavel Ploc.

TJ Jiskra Harrachov

Na snímku: Tým TJ Jiskra se prezentuje na novém trávníku po zisku mistrovského titulu okresní fotbalové ligy. (foto M. Michálko)


[ dh ] M. Soukup


    Resident cup - turnaj v malé kopané 03-07-2010
Slavnostní otevření harrachovského hřiště doprovázel také fotbalový turnaj v malé kopané 5+1. Pohár pro vítěze si odnesl pořadatelský tým Resident Harrachov.
(celý článek)

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS