Zpět      Tisk     Všechny články

Resident cup - turnaj v malé kopané

3.7.2010 v 23:06

Slavnostní otevření harrachovského hřiště doprovázel také fotbalový turnaj v malé kopané 5+1.

Resident cup - 2010

Resort Resident Harrachov pod záštitou města Harrachov v čele se starostou Tomášem Plocem uspořádaly turnaj na nově zrekonstruovaném hřišti Jiskry Harrachov, jež byla generálním partnerem turnaje.

Pohár pro vítěze si odnesl pořadatelský tým Resident Harrachov, když ve finále deklasoval Bohemians 10:1. Vedle pražské Bohemky nastoupila v turnaji také Slavia Praha. Za oba věhlasné týmy nastoupili trenéři mládeže a další činovníci klubů z řad vedení. Do sportovního víkendu se přihlásilo jedenáct týmů z celé republiky i zahraničí (jeden tým z Polska a jeden z Německa) .

V kategorii individuálních ocenění byl vybrán nejlepší hráč turnaje z týmu Resident a stal se jím Lukáš Novák, nejlepším brankářem se stal Petr Bartoš (Slavia Praha) a králem střelců byl Tomáš Zelenka z Bohemians.

Stará Grada Harrachov
Stará garda Harrachov

K turnaji patří také kulturní vložka.

Po sobotních zápasech byla přímo na hřišti velká afterparty s diskotékou a další doprovodný program. Pro vyznavače tradiční československé diskotéky byla možnost tancovat v baru Blue Café. Celým víkendem provázel Pavel Novotný, syn známého baviče Petra Novotného, jenž byl v neděli také na fotbalové události. Moderoval totiž zápas Amfory se Starou gardou v Hrádku nad Nisou.

PIVRNCI TEAM RESIDENT HARRACHOV TEAM
FOTO Předání cen za 3. místo týmu PIVRNCI
Předání ceny za 1. místo týmu
RESIDENT HARRACHOV TEAM.

Konečné pořadí turnaje:

1. Resident Harrachov 2. Bohemians 1905 3. Pivrnci 4. Slavia Praha 5. – 8. SG Canitz, Pavel Novotný a přátelé, 1. FC Lehovec, Motosport Jablonec. 9. – 11. Sklarska Poreba, Stará garda Harrachov, Orea hotel team. 

[ dh ] zdroj: jablonecky.denik.cz

 

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS