Zpět      Tisk     Všechny články

Vyhrajte wellness pobyt

12.5.2017 v 17:42

Stačí odpovědět na jednu jednoduchou otázku a můžete získat pobytový balíček ve Wellness hotelu Centrum Harrachov

wellness hotel centrum

Horské středisko Harrachov je ideální nejen pro turisty, ale i pro trávení příjemné rodinné dovolené. Hotel Centrum je rodinný hotel, který se postará o váš odpočinek a regeneraci sil. Není problém tu uspořádat firemní akce, různé oslavy nebo sportovní soustředění.

Zahájení soutěže: 12.5.2017
Uzávěrka soutěže: 12.6.2017

Soutěžní otázka:
Kolik stojí v hotelu Centrum Harrachov pobyt "Nabitý wellness" na 2 noci na pokoji comfort?
Nápovědu vyhledáte v textu sekce „pobytové balíčky“na stránkách www.hotel-centrum-harrachov.cz

Vítěz získá voucher, který obsahuje:

 • Ubytování na 3 dny/2 noci ve dvoulůžkovém pokoji comfort pro 2 osoby
  (všechny ubytovací kapacity disponují vlastní koupelnou se sociálním
  zařízením, televizorem se satelitním příjmem, balkonem a Wi-Fi)
 • Bohaté snídaně formou bufetu
 • Večeře formou čtyřchodového menu (předkrm, polévka, hlavní jídlo - výběr ze
  3 jídel, dezert)
 • Parkování u hotelu
Wellness procedury pro každou osobu:
 • 1 hodina bazénu
 • 1 hodina whirpoolu
 • 1 hodina sauny
 • 30 minut perličkové koupele
 • 30 minut hydromasáže celého těla
 • 2x trakční terapie
 • 40% sleva na masáž dle výběru

Výherce bude notifikován mailem a v dohodnutém termínu obdrží hotelový voucher.

Termín čerpání neděle až pátek (všední den) září až listopad.

Hotel Centrum Harrachov
www.hotel-centrum-harrachov.cz

Předností hotelu je výhodná poloha, nachází se téměř v samém centru Harrachova s výbornou pěší dostupností sjezdového a běžeckého sportovního areálu a v blízkosti autobusového nádraží. Těšit se můžete na komfortní ubytování, restauraci přímo v hotelu i wellness centrum. Nabízíme i širokou nabídku pobytů, které splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Samozřejmostí je parkování přímo před hotelem a internetové Wi-Fi připojení v celém objektu zdarma.

Forum Nordicum Forum Nordicum

Naše velmi chutná kuchyně s výběrem krajových krkonošských jídel uspokojí i vaše nejnáročnější přání. K jídlu nabízíme široký výběr nápojů, koktejlů a moravských vín od vinařů, u kterých jsme vína osobně degustovali a vybrali pro naší restauraci. Uskladnili jsme je v atraktivní sklepní vinotéce, do které nahlédnete přímo z restaurace. Podáváme bohaté a pestré bufetové snídaně, doplněné domácími koláči a zdravou výživou. Pro hotelové hosty podáváme polopenzi s vyváženým čtyřchodovým menu.

Přímo v hotelu můžete využít wellness, které je určeno k relaxaci, rehabilitaci a regeneraci vašich fyzických i duševních sil, ať už po náročné práci, fyzické námaze, stresu či sportovním výkonu. K dispozici budete mít bazén, kde jsou umístěny hydromasážní trysky a perličková masáž, ponoříte se do příjemně vyhřátého whirpoolu a můžete využít tělu i zdraví prospěšné finské saunování. Po bazénové a saunové terapii můžete také využít turbo solárium, lehátko na trakční terapii a vybrat si z široké nabídky masáží. Nabízíme také výhodné balíčky sestavené jak pro seniory, tak pro rodiny s dětmi. Najdete zde i balíček zaměřený na romantiku nebo na wellness.[ dh ]

Pravidla soutěže:

Uzávěrka soutěže je 12.června 2017 o půlnoci! Výherce bude vylosován ze správně a kompletně vyplněných odpovědí. Výherce bude kontaktován mailem nebo telefonem, na kontakty uvedené při zaslání správné odpovědi. Ubytování bude možné realizovat v předem dohodnutém termínu. Každý může hlasovat jen jednou a maximálně 2 členové jedné rodiny – několikanásobné nebo jen částečně vyplněné odpovědi budou ze soutěže automaticky diskvalifikovány. Účastník soutěže souhlasí se zařazením své e-mailové adresy do databáze pro zasílání informací (např. o nových soutěžích probíhajících na stránkách).

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS