Město Harrachov

Výběrové řízení na pozici účetní

Výběrové řízení na pozici účetní  1

TJ Jiskra Harrachov, z. s.

Výběrové řízení na pozici účetní TJ Jiskra Harrachov, z.s.

TJ Jiskra Harrachov, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici účetní:

Požadavky

-ukončené středoškolské vzdělání s maturitou

-řidičské oprávnění skupiny B

-znalost podvojného účetnictví - praxe v podvojném účetnictví neziskového sektoru

-znalost Microsoft Office a účetního softwaru

Výhodou

-znalost AJ/NJ (základy)

-orientace v daňových a právních předpisech

-komunikativní a týmové schopnosti

-znalost a orientace v dotačních programech

-praxe v oblasti sportovní administrativy

Náplň práce

-spolupracuje se správcem kempu a na využití ubytovací kapacity v budově TJ

-komunikuje s ČUS Jablonec nad Nisou i s jinými asociacemi, spolky, TJ a veřejnou správou

-zajišťuje komunikaci se členy TJ, vedením TJ a předsedy oddílů

-vede a archivuje dokumenty dle potřeb TJ a zákonů ČR

Nabízíme

-dobré platové podmínky s odměnami za vykonanou práci

-pracovní doba může být flexibilní s možností homeofice

Svoje přihlášky společně s životopisem, motivačním dopisem a výpisem z RT ne starším15 dní posílejte e-mailem na jiskraharrachov@seznam.cz do 15.12.2022.

Výbor TJ Jiskra Harrachov, z.s. si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů. Dotazy na tel. čísle 604 233 386.

Datum vložení: 18. 11. 2022 8:10
Datum poslední aktualizace: 18. 11. 2022 8:12
Autor: Lucie Nováková

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Aktuální počasí

dnes, pátek 29. 3. 2024
polojasno 12 °C 1 °C
sobota 30. 3. jasno 19/6 °C
neděle 31. 3. polojasno 15/9 °C
pondělí 1. 4. slabý déšť 16/7 °C

Východ a západ slunce

Slunce vychází:5:31

Slunce zapadá:18:19