Pension a popisVybaveníCeník služebKontakty a Rezervace

Poloha bytového domu

Bytový dům č.p. 596 je umístěn v klidném prostředí Harrachova v části obce Nový Svět nazývané „Klondajk“, který se nachází v těsné blízkosti centra Harrachova.

Areál Klondajk je tvořen apartmánovými domy a penziony. Bytový dům č.p. 596 je situován přímo u lesa (20m), kde začíná cyklostezka vedoucí k Mumlavskému vodopádu vzdáleného 2.5 km. V zimním období je tato trasa využívána jako běžecká stopa, která navazuje na Krkonošskou magistrálu.

Parkovat je možno před domem nebo v garáži v nedalekém areálu Čertovka (5 min chůze). Vzdálenost bytového domu č.p. 596 do centra Harrachova je 650m (5minut chůze), k čtyř sedačkové lanovce 800m (7minut chůze). Zastávka skibusu je vzdálena 400 m (3 minut chůze).

K ubytování v apartmánu hosté vyžívají služeb recepce provozované cestovní kanceláří TRAVEL s.r.o . Recepce se nachází přímo v bytovém domě a je hostům k dispozici celou dobu pobytu.

Bytový dům č.p. 596 je vybaven výtahem, přístup do 4.patra je bezbariérový. V okolí apartmánového domu jsou 3 restaurace, kde můžete příjemně posedět.


REZERVUJTE ZDE - BOOKING.COM

Poloha apartmánu

Apartmán Lux  je situován v nejvyšších patrech (4. a 5. patro) bytového domu s výhledem na jih a sever. Jižní okna nabízí jedinečný výhled na skokanské můstky, zejména na nejznámější z nich – Mamut, a také na červenou sjezdovku. Ze severních oken lze spatřit Sachrův kopec a blízký les.

Hosté mohou uskladňovat lyžařské vybavení, kola a jiné sportovní potřeby v komoře (6 m2) v přízemí bytového domu nebo v komoře (5 m2) v areálu Čertova, které je vzdáleno 150 m od 4-sedačkové lanovky. V areálu Čertovka hosté mohou parkovat v garážovém stání.

Popis apartmánu

Apartmán Lux o celkové výměře 160 m2 tvoří 2 apartmány, které jsou umístěny v dolním (100 m2) a horním (60 m2) patře a které jsou unikátní zejména svou nadstandardní rozlohou a luxusním vybavením pokojů. Každý z apartmánů disponuje vlastní koupelnou se záchodem a kuchyní. Společným prostorem pro oba apartmány je chodba spojující obě patra nádherným dřevěným schodištěm.

Tepelné vytápění apartmánu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel Bosch-Junkers. Naši hosté oceňují možnost regulace tepla pomocí digitálního termostatu umístěného v obývacím pokoji.

K ubytování hostů v dolním patře jsou vyhrazeny 3 ložnice a obývací pokoj (TV – SAT) s komfortně vybavenou kuchyní a jídelním koutem, koupelna s vanou a WC a dvě lodžie. Obě lodžie jsou zasklené, proto zde hosté mohou za příznivých tepelných podmínek trávit svůj volný čas i během zimních mrazů.

V horním patře hosté mohou využívat 2 ložnice, galérii (TV – SAT), kuchyňský kout, jídelní kout, koupelna se s sprchou a WC. Hosté zde mohou relaxovat hraním šipek na elektronickém automatu. V apartmánu je zakázáno kouřit. Hostům není dovoleno brát si sebou do apartmánu svá domací zvířata.

Domácí Wifi síť

FotogalerieTOPlist
Mezonetové Apartmány LUX Harrachov

www.d-h.cz webdesign | 2007