Poloha a popisVybaveníCeník služebKontakty a Rezervace

Ceník služeb mezonetového apartmánu „Lux“

Hosté mohou objednávat nejméně 3denní pobyty. Kapacita apartmánu dolního patra je 8 osob, kapacita apartmánu horního patra jsou 4 osoby.

Pokud hosté chtějí objednat pobyt v dolním patře a současně i horním patře apartmánu „Lux“, celková kapacita apartmánu je rozšířena na 12 osob. V takovém případě předem upozorňujeme hosty ubytované v dolním a horním patře apartmánu, že budou společně sdílet chodbu se schodištěm spojující dolní a horní patro apartmánu. Samostatné obsazení horního patra apartmánu není dovoleno.

Výhodou pro hosty je možnost užívat kapacitně 3lůžkové pokoje již při obsazení 2 lůžek v pokoji, tato výhoda se týká dvou ze tří pokojů v dolním patře apartmánu. Hosté, kteří objednají pobyt v apartmánu v dolním patře v počtu 6ti osob (nebo menším), mají možnost volného výběru, jak pokoje v dolním patře s kapacitou 8 lůžek obsadí.

Ceník:

Harrachov Lux  

500 Kč osoba / noc
6 pokojů / 10 osob
garážové stání

Ubytování je vhodné pro 2 rodiny

Při obsazení pouze spodního patra je možné získat slevu.

Při pronájmu pouze spodního patra v počtu 6ti osob (+dětská postýlka) je účtována cena uvedená dle ceníku ve sloupci 3/2. Hosté v tomto případě mohou obsadit až 3 ložnice ve spodním patře.

Při současném pronájmu spodního a horního patra v počtu 7 až 8 osob (+dětská postýlka navíc) je účtována cena vypočtená jako součet sloupce 3/2 a 1/2. Hosté obsadí dle jejich výběru 4 ložnice z celkových 5 ložnic ve spodním a horním patře a využívají benefitu možnosti užívat i toalety, kuchyňky a galerie v horním patře.

Při současném pronájmu spodního a horního patra v počtu 9 až 12 osob (+dětská postýlka navíc) je účtována cena vypočtená jako součet sloupce 3/2 a 1/4. Hosté obsadí 3 ložnice z ve spodním patře a 2 ložnice v horním patře a využívají benefitu možnosti užívat i toalety, kuchyňky a galerie v horním patře.
Mezonetové Apartmány LUX Harrachov
 
dh webdesign webdesign | 2007