Last momenty
Nabídka ubytování
Objednávka ubytování
Volný čas
Historie města a okolí
Tipy na výlety
Galerie
Kde nás najdete
Kontakty

kultura
sport
ubytování
výlety
jízdní řády
suvenýry a mapy
internet
 
Plánovač dovolené


Seznam ubytování

Vyhledávací formulář

Vážený ubytovateli.
Po osmnácti letech provozování cestovní agentury Harrachtour jsme přistoupily ke změně v provozování. Díky zavedení nových technologií se naše působení v pevném objektu stalo neefektivním, neboť většina našich zákazníků si své informace o ubytování hledá již před odjezdem na dovolenou ,doma, u svého počítače.
S potenciálem zkušeností a znalostí Vašich objektů jsme se rozhodly zákazníkovi i Vám vyjít vstříc a pro obce Harrachov a Kořenov jsme zakoupily od firmy Sitour ČR práva k provozování on-line rezervačního systému Deskline.
Rezervační systém Deskline  najdete na portálech  www.holidayinfo.cz a na evropském turistickém portálu panoramatických  kamer  www.holidayinfo.com . Data budou přístupná i na www.harrachov.cz a www.harrachtour.cz (jsou právě v rekonstrukci), i na stránkách skiareaálu www.skiareal.com.

Návštěvník výše uvedených stránek má možnost kdykoliv a odkudkoliv provést on-line rezervaci, nebo rezervaci v režimu off line, t.j. na poptávku po internetu. On-line rezervace je taková, která má definitiví platnost a v okamžiku jejího uzavření rozešle systém potvrzení rezervace jak hostovi, tak majiteli rezervovaného objektu. Off-line rezervace je taková rezervace, při které budeme vždy kontaktovat recepci objektu (ubytovatele) a ověřovat možnost rezervace. Každý objekt má možnost získat elektronický přístup ke svým datům s možností jejich libovolné editace cen a obsazenosti pokojů. Data o objektu do systému budeme vkládat my dle Vašich podkladů. Umístění objektu do systému a prezentaci na internetových portálech pro Vás provedeme zdarma.
V případě Vašeho zájmu bude k dispozici také varianta umístění rezervačního systému přímo na Vaše internetové stránky.
Na požádání rovněž bezplatně získáte možnost přístupu na Vaše data prezentovaná v rezervačním systému. Sami si tak budete moci určovat, kdy a za jakých podmínek chcete Vaše služby naším prostřednictvím prodávat.

Za realizované rezervace prostřednictvím rezervačního systému Deskline budeme účtovat smluvní provizi.
Prosíme, pokud máte zájem o spolupráci, o krátkou zprávu. Hned po ní Vás budeme dále kontaktovat.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Eva Zbrojová a Alena Nováková

---------------------------------------------------------------------------------

Disponujeme kapacitami v hotelích, prázdninových bytech, penzionech a turistických ubytovnách.

Pro návštěvníky umíme připravit program na míru, dle přání zákazníka, vč. obstarání dopravy, průvodce, vstupenek, stravy, půjčení lyží, lyžařské školy, exkurzí ve sklárně atd.

Doporučujeme trasy Vašich výletů a výšlapů, poskytneme propagační materiály, podáme informace týkající se Vašeho pobytu v Harrachově a okolí.

V našem informačním centru máte možnost zakoupit velké množství dalších věcí, které můžete potřebovat při své dovolené. Již druhý den si můžete odnés fotografie z Vašeho pobytu.
© DH