Harrachov Card POSKYTOVATELÉ SLEV
SEZNAM UBYTOVATELŮ


    

Seznam ubytovatelů   Více informací o ubytování »

Harrachov Card

HARRACHOV CARD je věrnostní karta pro Vás - návštěvníky Harrachova, díky které můžete získat slevy na služby i další výhody. Kartu můžete získat zdarma při ubytování v hotelu či pensionu zapojeném do systému HARRACHOV CARD, nebo si kartu koupit na vybraných místech. Po ukončení platnosti se karta nevrací a zůstává Vám jako vzpomínka na příjemně strávenou dovolenou v Harrachově.

Jak získáte Harrachov Card

ZDARMA - KARTA HOSTA (na délku Vašeho pobytu v Harrachově)

Pokud se v Harrachově ubytujete u člena Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu (SRCR), máte automaticky nárok na bezplatné vydání HARRACHOV CARD a následně na získání slev a výhod, které tato karta nabízí - více zde...
Po příjezdu jednoduše požádejte o HARRACHOV CARD svého ubytovatele, který ji zdarma vystaví na Vaše jméno a délku pobytu. Kartu může získat každá osoba od 4 let.
Seznam ubytovatelů, u kterých je možné HARRACHOV CARD zdarma získat, naleznete zde ...

 

ZAKOUPENÍM - KARTA PLACENÁ (platnost 2 měsíce)

Máte jedinečnou možnost zakoupit placenou kartu HC u vybraných prodejců, nebo on-line za cenu 100,- Kč, dospělá osoba a 20 ,- Kč, děti od 4 do 12 let. Platnost této karty je 2 měsíce a čerpaný termín si můžete zvolit sami podle Vašich představ. Vždy na letní (od 1. května do 30. listopadu), nebo zimní sezonu (1. prosince do 30. dubna). Placená karta nabízí řadu atraktivních výhod pro děti i dospělé v Harrachově a blízkém okolí. Takže nouzi o zajímavá místa a zážitky určitě mít nebudete.


Další informace o Harrachov card najdete na stránkách www.harrachovcard.cz


Sdružení cestovního ruchu Harrachov

Příklad ze seznamu výhod pro členy sdružení a jejich klienty:
1. Pro aktivní členy i klienty aktivních členů sdružení - využití skibusu zdarma
2. Pro klienty aktivních členů sdružení - sleva na vícedenní jízdenky SAH ve výši až 30%
3. Pro aktivní členy sdružení 3-HH skipas za 100,- KčSdružení cestovního ruchu Harrachov

V případě, že i Vy podnikáte nebo máte trvalé bydliště v Harrachově a máte zájem stát se členy SCRH a aktivně se zapojit do rozvoje cestovního ruchu v našem městě, rádi Vás uvítáme mezi členy. Noví zájemci o členství se mohou přihlásit na e-mailu scrh@seznam.cz Web: h

http://www.scrh.cz