Zahájení lyžařské sezony v Harrachově - 18.12.2011

 

Tak jsme se přece jen dočkali. Po nesmělých náznacích začala konečně krkonošská zima. Teploty pod nulou nuly, na sjezdovkách se tvoří základ stabilní sněhové pokrývky z přírodního sněhu.
TZ Sportovní areál Harrachov a.s.

Pomohla nám i sněhová zásoba z velkého můstku po ukončených závodech světového poháru. Ten jsme přesunuli na dojezd sjezdovky Červená II. Unikátní sníh, vyrobený pomocí chlazení tekutým dusíkem, si tedy ode dneška leží na sjezdovce a mohou si jej vyzkoušet všichni návštěvníci Harrachova. Avizované ochlazení samozřejmě využijeme k další výrobě technického sněhu (tentokrát s využitím výhradně atmosférického dusíku), aby o si naši klienti mohli užívat o vánočních svátcích lyžování na kvalitním povrchu, jak je v Harrachově zvykem.

ik informace o stavu sjezdovek

skiareál Harrachov


Pro letošní sezonu jsme pro naše návštěvníky opět připravili několik novinek. Především je to nový špičkový stroj na úpravu tratí PRINOTH LEITWOLF s navijákem. Příjemné změny nabízí pohled i do našeho letošního ceníku. Výrazně jsme zlevnili dětské jízdné (v hlavní sezoně denní jízdenka o 85,- Kč), zlevnili jsme rovněž lyžování pro mládež od 15 do 17 let a rodinám s dětmi nabízíme výhodné rodinné balíčky.

ik ceník sportovního areálu


Významně se modernizovala karta hosta, které již od počátku devadesátých let poskytuje výhody poskytující výhody hostům ubytovaným v Harrachově. V duchu této tradice nyní rozjíždíme systém HARRACHOV CARD (www.harrachovcard.cz), fungující na principu čárového kódu. O něj si slibujeme ve spolupráci s našimi partnery ve Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu v Harrachově významné rozšíření výhod a slev pro návštěvníky Harrachova.

ik další informace

 

Běžkaři mohli už uplynulý víkend vyrazit na Jizerskou magistrálu. (fotodokumentace). Pokud to podmínky dovolí a sněhu připadne dost, rolby pro ně část oblíbené lyžařské trasy opět upraví.

ik další informace a stav běžeckých tratí

ok aktuální informace

e-mail: areal@harrachov.cz
web: www.skiareal.com

 

[ dh ] zdroj. skiareal.com
© 1999 - 2010 dh webdesign | www.d-h.cz |