Linky z Jablonce n.N do Polska - 6.4.2009

 

S ČSAD Jablonec nad Nisou a.s. do Polska za turistikou, sportem a nákupy

I letos se všichni zájemci budou ze severu Čech moci pohodlně dostat do Polska, ať už za turistikou, sportem či nákupy.

Firma ČSAD Jablonec nad Nisou a.s i v tomto roce bude totiž provozovat mezistátní autobusovou linku z Jablonce nad Nisou přes Tanvald, Harrachov a Sklářské Poruby (Szklarska Poreba) do Jelení Hory (Jelenia Góra).

Každou sobotu od dubna do Vánoc bude v provozu jeden pár spojů. Autobus bude vyjíždět z Jablonce n. N. v 7:15 hodin, dále je možno nastupovat ve Smržovce, Tanvaldu, Desné, a v Harrachově u sklárny v 8.00 hod.

Na cestu zpět vyrazí sobotní spoj z autobusového nádraží v Jelení Hoře ve 13 hodin, nastoupit je možné též ve Sklářské Porubě ve 13:25 či v Jakuszycích ve 13:40.

V období od června do září k výše uvedeným sobotním spojům přibudou další. Na základě požadavků svých klientů společnost ČSAD Jablonec nad Nisou a.s. zavádí v době turistické sezóny dva páry spojů mezi Harrachovem a Sklářskou Porubou se zastávkou v Jakuszycích. Časové polohy těchto spojů jsou stanoveny s ohledem na zajištění návazností v Harrachově na vnitrostátní linky z Jablonce n.N. a Tanvaldu.

Odjezdy z Harrachova jsou v 10:30 a v 16:30, ze Sklářské Poruby v 11:25 a v 16:55. Tyto spoje budou v provozu od června do září o víkendech, v červenci a v srpnu dokonce každý den.

Kromě zvláštního tarifu platného pro tuto mezinárodní linku lze cestovat také na jednodenní jízdenku LIBNET+ za 160 Kč pro jednoho cestujícího anebo za 320 Kč pro pět cestujících, kterou lze již nyní zakoupit u řidičů v regionálních linkových autobusech včetně této mezinárodní linky.

    JÍZDNÍ ŘÁD

[ dh ] zdroj: jablonec.com
© 1999 - 2010 dh webdesign | www.d-h.cz |