Zimní radovánky za jarní ceny - 9.3.2015

 

Harrachov nabízí i v březnu ideální podmínky k lyžování, navíc od 9. března platí ve Skiareálu Harrachov zlevněné jízdné.

Harrachov lyže

Březen, za kamna vlezem, praví české přísloví. Nabízí se však i aktivnější způsob, jak strávit konec zimy a začátek jara. Ideálně na horách, kde si ještě užijete sněhu a zároveň slunečného počasí. V Harrachově na vás navíc čeká Jarní pád cen, takže dovolená v tomto období se opravdu vyplatí.

V provozu jsou všechny sjezdovky z Čertovy hory
Harrachov v březnu nabízí ideální podmínky k lyžování, neboť všechny sjezdové tratě jsou otevřené a v provozu. Také sněhu je díky zasněžovacímu systému stále dostatek. Pod lanovou dráhou vedle areálu velkých skokanských můstků narazíte na novou skicrossovou trať. Na její realizaci se přímo podílela i olympijská vítězka Eva Samková. Trať je volně přístupná veřejnosti a může si ji vyzkoušet každý, kdo má chuť a odvahu. Níže pod LV Doplik na ni navazuje menší park s několika skoky a raily.

Jarní pád cen
Březen i duben v Harrachově letos již potřetí nabídne lyžařům velmi oblíbený jarní pád cen. Na zlevněné jízdné na lanovky se mohou milovníci zimních sportů těšit již od 9. března. Každý týden se cena časové jízdenky platné v jednom dni snižuje o 7 % až do konce sezony, nebo do výše minimální ceny. Ta u dospělých činí 200 Kč, u mládeže 180 Kč a u dětí ještě o 30 Kč méně.

Běžecké tratě
Nudit se v Harrachově nebudete ani na běžkách. Objevíte náročnější tratě, které mají závodní charakter, i přijatelnější varianty na lyžařské běžecké magistrále. Její začátek naleznete u vrcholových stanic lanových tras. S orientací v terénu běžkařům pomáhají na tratích nově umístěné běžecké mapy. Přes QR kód lze zároveň zjistit, která trasa byla kdy upravovaná. Další informace získáte také na www.skiareal.com nebo na www.bilestopy.cz, kde se úprava trasy zaznamenává pomocí GPS.

Skiareál Harrachov
Jarní pád cen, plakát
Harrachovský Facebook »


Skiareál Harrachov Skiareál Harrachov Skiareál Harrachov

[ dh ] Zdroj: www.skiareal.com
© 1999 - 2010 dh webdesign | www.d-h.cz |