Zpět      Tisk     Všechny články

Anketa - Pomozte změnit místo, kde žijete

2.8.2012 v 09:19

Kudy se bude ubírat rozvoj Tanvaldska po roce 2013? Jaké bude mít priority? Do jakých oblastí budou směřovat dotace ze státních i evropských fondů?

Na tyto, ale i další otázky by měla odpovědět strategie regionu, kterou začala připravovat Místní akční skupina Rozvoj Tanvaldska. Nepůjde přitom o dokument připravený „od stolu“, ale bude vycházet z přání obyvatel regionu.

anketa

Pokud tedy máte nějaké připomínky ke kvalitě života v místě svého bydliště, nebojte se to dát najevo. Hlavně na vás totiž záleží, zda se budou stavět nová hřiště, pořádat vzdělávací kurzy, otevírat nové naučné stezky či ubytovací zařízení. Nebo snad postrádáte v obci stacionáře pro děti či seniory, spolkové prostory nebo více sportovních a společenských akcí? Stačí odpovědět na otázku:

 

„Co byste ve svém bydlišti rádi zachovali, změnili, rozvíjeli, podpořili, vybudovali, opravili…?“.

Lístek s písemnou odpovědí si budete moci vyzvednout na TIC v Harrachově a poté je tam vyplněné i vhodit do označené urny, nebo jej můžete také vyplnit po kliknutí zde na stránce.

Svá přání nebo nápady můžete tímto způsobem vyjádřit do konce září 2012 a to sami za sebe za spolky, neziskové organizace, sdružení i podnikatele. Počet přání na osobu není omezen.

Anketní lístky se během října 2012 vyhodnotí a stanou se podkladem pro zpracování SWOT analýzy. Výsledkem pak bude integrovaná strategie rozvoje území MAS Rozvoj Tanvaldska

obrazek Anketní lístek ke stažení
[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS