Zpět      Tisk     Všechny články

Mighty Božkov Tour 2012

23.2.2012 v 16:09

Výborná muzika, neúnavné publikum a spousta zábavy dohromady vykouzlilo v místním Music Clubu Apache Harrachov úžasnou atmosféru. Už 9. března 2012 si to zopakujeme!

18. února 2012 Harrachov Music Club Apache

Plno očekávání a spoustu otázek s sebou nesla další zastávka šňůry koncertů Mighty Božkov Tour 2012, která v sobotu 18.2.2012 zavítala do místního Music Clubu Apache Harrachov.
Jelikož Harrachovský koncert byl již šestou zastávkou zimního Tour, hlavním přáním pořadatelů bylo, aby si i tento koncert při nejmenším zachoval dosavadní laťku, která byla nastavena z již proběhlých koncertů této Tour.

Božkov Tour 2012 Božkov Tour 2012

Od 20-té hodiny se začal klub pomalu naplňovat prvními nedočkavci. Pro prvních 100 návštěvníků byl od firmy Božkov připraven „Welcome drink“ v podobě panáka oblíbeného moku. Jak ubíhaly minuty, klub se začal poměrně hezky zaplňovat. Krátce po půl 10 zahájila celou akci první kapela Jet 8. Posluchačům nabídla víc jak jednu desítku svých songů v rytmu ska/punku. Kapela zdejší posluchače příjemně naladila a roztancovala a setkala se s velkými ovacemi. Musím říci, že i mě osobně bylo po jejich vystoupení dost velké horko a potřeboval sem trochu čerstvého vzduchu.
Během celé akce na návštěvníky čekal bar plný nápojových dobrot. Nutno teda říci, že během pauz bylo velmi obtížné probojovat se k baru, ale kdo si počkal, ten se nakonec dočkal i úsměvu příjemné obsluhy.
Krátce před 11 hodinou večerní se na podium dostavila druhá skupina: Prague Conspiracy, která svým „skáčkem“ rozpumpovala celý dav. Před podiem jste bez skákání neměli žádnou šanci. I tato kapela se zde dočkala velikých ovací a bouřlivé potlesku.

Božkov Tour 2012 Božkov Tour 2012

Po více než půl hodině se kytary a bubny rozezněny potřetí a pro tento večer i naposledy. Skupinu Pipes and Pints s nadšením přivítalo téměř 300 návštěvníků a v rytmu punk/rocku to před podiem vřelo jako v hrnci. Poslední tóny zazněli krátce před 1 hodinou ranní a publikum se za bouřlivého potlesku rozloučilo s kapelou. Následnou dohrávku zajistil pro stále početný dav místní DJ.
Co říci nakonec??! Tak snad to, že Harrachov si zcela jistě neudělal ostudu a nezaostal nad městy, kam tato Tour již zavítala.
Výborná muzika, neúnavné publikum a spousta zábavy dohromady vykouzlilo úžasnou atmosféru. Takže velké díky kapelám, pořadatelům a všem sponzorům je jisto jistě na místě. Stejně tak velké díky, patří celé veřejnosti, která přišla koncert přímo podpořit na místo.
Už 9. března 2012 si to zopakujeme, jen zaměníme kapely, můžete se těšit na Fastfood Orchestra, The Spankers a Prague Conspiracy.


Těšíme se a ska/punk/rocku zdar. Tomáš Černý


Mighty Božkov Tour vyrazil do hor!
unikátní turné po českých zimních střediscích, nazvané Mighty Božkov Tour. V roli headlinerů se na něm vystřídají hudební skupiny Fast Food Orchestra a Pipes and Pints. Druzí jmenovaní se po několikaměsíční pauze vracejí na koncertní pódia. Turné během pěti týdnů v únoru a březnu navštíví 5 největších zimních středisek v Krkonoších.
3. března 2012 Rokytnice - Kino: Fastfood Orchestra, Prague Conspiracy, The Spankers
9 března 2012 Harrachov - Apache Music Club: Fastfood Orchestra, Prague Conspiracy, The Spankers.
VÍCE NA FACEBOOKU , nebo ZDE

 

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS