Zpět      Tisk     Všechny články

HARRACHOV CARD přispěje k rozvoji regionu

23.2.2012 v 09:36

Harrachov se přidává k některým českým střediskům, která zachytila trend věrnostních karet společně propagujících město, skiareál a region. Harrachov následuje trendy!

HARRACHOV CARD

Tento model je v zahraničí velmi populární, efektivně napomáhá rozvoji kraje. Kartu s mnoha slevami od permanentek, přes wellness centra až po návštěvu krápníkových jeskyní obdrží návštěvníci ubytovaní ve vybraných zařízeních zdarma, nasčítané slevy mohou ušetřit až 2 500 Kč.

Harrachov Card

Na svah skibusem zdarma, po lyžování do bazénu, do vířivky či na masáž, s dětmi do krápníkových jeskyní, za poznáním do muzea skla a bižuterie, nebo třeba s kamarády otestovat curling. „Naše město a region nabízí spoustu atrakcí a zajímavostí. Prostřednictvím karty chceme návštěvníkům ukázat, že zdejší dovolená nemusí být čistě jen o lyžování či turistice, ale o intenzivních různorodých zážitcích,“ objasňuje cíle nového projektu Eva Zbrojová, starostka Harrachova, a dodává: „Díky slevám v rozmezí mezi 10 a 30 % budou tyto aktivity cenově podstatně dostupnější, což určitě ocení například rodiny s dětmi, nebo mladí lidé.“

Společnými silami k výraznějšímu rozvoji kraje
Momentálně se do Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu (SCRH) zapojili město, Sportovní areál Harrachov, přibližně 70 ubytovatelů a 15 dalších subjektů z oblastí sportu, kultury, wellness a přírodních zajímavostí. „V Harrachově již delší dobu fungovala Bonus Card zahrnující slevy do skiareálu a skibus zdarma. Chtěli jsme se ale posunout dál. Inspirovala nás především rakouská střediska, kde je systém věrnostních karet podporující celý region dobře propracovaný,“ přibližuje vznik projektu koordinátorka Lenka Jedličková a pokračuje: „V této době podnikatelé v cestovním ruchu už pochopili, že spolupráce všech subjektů je nezbytná a efektivněji povede k vytouženému cíli, kterým je dlouhodobé zvyšování návštěvnosti Harrachova a celkový rozvoj kraje.“ Získaná data navíc poslouží k dalším marketingovým aktivitám.


Jak kartu získat? Návod pro návštěvníky…
Je to jednoduché. Na www.harrachovcard.cz si vyhledejte ubytovatele, kteří jsou do projektu zapojeni. Vyberte si dle vašich představ a při příjezdu si vyžádejte věrnostní kartu. Obdržíte ji zdarma. Pak už si jen stačí naplánovat, co všechno chcete během dovolené stihnout, kartou se vždy prokázat a můžete začít čerpat slevy a výhody. Pro snadnější orientaci jsou všichni zúčastnění viditelně označeni samolepkou HARRACHOV CARD.

„Pro fanoušky Harrachova, kteří k nám jezdí často a rádi, chystáme i celosezónní kartu, a domlouváme další zajímavá partnerství,“ prozrazuje plány Lenka Jedličková.

Lenka Jedličková
Marketingový koordinátor
Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu v Harrachově
Tel: 774 258 050

info@harrachovcard.cz / www.harrachovcard.cz / www.scrh.cz

eu

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS