Zpět      Tisk     Všechny články

Světový pohár v Polsku

20.2.2012 v 10:45

Fantastický dav, velké emoce, sníh a mlha, to jsou tři fantastické lyžařské dny ve Sklářské Porubě. Světový pohár v běhu na lyžích má šanci se na stejné místo vrátit.

Justyna Kowalczyková podala před zraky svých fanoušků skvělý výkon a díky skvělému fandění příznivců a bezchybné přípravě organizátorů, jsou všichni ze soutěže Světového poháru nadšeni. Podle vyjádření zástupců FIS to vypadá, že Polsko bude mít trvalé místo v kalendáři Světového poháru.

"Byli jsme si vědomi, že Justyna Kowalczyková je hvězdou ve své zemi, ale jak se zde předvedlo skvělé publikum, to předčilo naše očekávání" chválil ředitel FIS Juerg Capol polské fanoušky.

ig Fotožurnál 18.2.2012

Suverénní vítězkou sobotních závodů žen na 10 km klasickou technikou s intervalovým startem se seriálu Světového poháru v polském středisku Szklarská Poreba stala domácí reprezentantka Justyna Kowalczyková. Osmnácté místo v závodu Světového poháru na 15 km klasicky obsadil český běžec na lyžích Martin Jakš. Na svou týden starou výhru z Nového Města na Moravě navázal vítězstvím v Polsku Švéd Johan Olsson.

Běžecký areál v polských Jakuszycích, kde se světový pohár konal, leží hned za hraničním přechodem v Harrachově. Navštivte famózně upravené běžecké tratě. více informací

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS