Zpět      Tisk     Všechny články

World Snow Day 2012

12.1.2012 v 10:40

word-ski

Přijďte si do běžeckého areálu v Harrachově užít World Snow Day - den, kdy na celém světě probíhá akce s cílem je ukázat dětem, jak úžasný je sníh. Děti si mohou vyzkoušet snowtubing, jízdu na lyžích mezi překážkami, jízdu na matraci a další soutěže.

Akce, která je součástí mezinárodní kampaňě FIS SnowKids „Sníh nás baví“, se uskuteční v neděli 22. ledna od 10 do 17 hod v běžeckém areálu u hotelu SkiCentrum v Harrachově.

V rámci programu proběhnou netradiční soutěže s významnými českými sportovci (snowboarding, lyžování), módní přehlídka oblečení pro maminky a děti za podpory známých českých maminek a časopisu Maminka, lyžařská škola PLOC nám představí lyžování, snowtubing, snowboarding, proběhne testování lyží pro děti, týmová soutěž ve stavění sněhuláků, diskotéka pro děti, rodinné soutěže u stánků partnerů, děti by měl pobavit klaun, zpěváci z muzikálu Děti ráje a mnoho dalšího.
Celá akce je volně přístupná, po celou dobu konání akce bude pro děti připraven teplý čaj na zahřátí zdarma! Moderátor akce: Michaela Nosková.

 

datum Program:
10.00 hodin – zahájení WORLD SNOW KIDZ 2012
10.15 – Míša Nosková (30 minut) – finalistka Superstar, zpěvačka z muzikálu Děti ráje
12.00 – módní přehlídka zimního oblečení O´Style
14.00 - Míša Nosková (30 minut) – finalistka Superstar, zpěvačka z muzikálu Děti ráje
15.00 - módní přehlídka zimního oblečení O´Style
16.00 – diskotéka pro děti se známými osobnostmi
17.00 – ohňostroj

sWorld Snow Day 2012

Pojďte s námi strávit příjemný den, dětem ukázat, co všechno je možné zažít na sněhu a zároveň trošku pomoci dětem z dětských domovů.¨

Veškeré informace najdete na www.snowkidz.cz a www.tourdekids.cz

další informace jsou v přiloženém plakátu »

 

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS