Zpět      Tisk     Všechny články

"Jizerský les" na vozíku

5.7.2011 v 15:09


O tom, že počasí může být jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují volbu i průběh naplánovaných výletů v Krkonoších, jsme se mohli sami přesvědčit v pátek a hlavně v sobotu, kdy nás počasí dost pozlobilo a ovlivnilo většinu našich plánů na zmapování dalších harrachovských cest pro vozíčkáře.

"Les" na vozíku

„I když začínaly prázdniny, počasí bylo kruté - čepice jsme s sebou měli, rukavice by se hodily taky...“ zhodnotila předsedkyně Zrnka naděje a koordinátorka akce Lenka Vanclová páteční poznávací výlet do osady Jizerka, který jsme pracovně nazvali "Les na vozíku" a který byl pro všechny, kteří na akci Harrachov bez bariér letos přijeli, vybrán jako jediný. Druhá plánovaná túra /Mumlavský vodopád - Ručičky - Rýžoviště/ byla z důvodu nepřízně počasí zrušena.

Přesto, že se v pátek kolem poledne obloha zlověstně mračila a vítr na horách zesiloval, tak náš celodenní výlet s hrami pro děti po cestě proběhl bez kapičky deště. Zásluhu na tom bude mít jistě zde proslulá víla Izerína, která tu prý pod Bukovcem přebývá. Děkujeme tímto tedy nejen jí, ale i všem zúčastněným dospělákům a dětem za odvahu i hezké odpoledne. Zvláštní poděkování zasluhuje paní Lenka Hřibová za připravené zábavné hry a soutěže o bonbóny.

FOTOŽURNÁL

na vozíku na vozíku
na vozíku na vozíku
na vozíku na vozíku
na vozíku na vozíku
na vozíku na vozíku
Panorama Jizerky

 

VIDEOŽURNÁL

 

POPIS TRASY NA JIZERKU

Trasa

Děkujeme všem, kteří se podílejí na organizaci akce:

ok Hotel Skicentrum www.hotelskicentrum.cz

ok Restaurace Pod Jasanem www.podjasanem.cz

ok Sbor dobrovolných hasičů Harrachov hasici.harrachov.cz

ok Pension K pensionk.atlasweb.cz

ok Bobovka Harrachov www.bobovka.cz

ok Dobrovolníci a průvodci www.harrachov.cz

ok Zrnko naděje zrnkonadeje.webnode.cz

 

Děkujeme všem za příjemné společné chvíle a těšíme se na další setkání zde v Harrachově.

 

Informace o uskutečněných výletech společně s hendikepovanými s popisem jednotlivých tras jsou poté vždy uveřejněny zde na stránkách Harrachova, dále pak na turistických stránkách Krkonoš a dalších informačních webech i v propagačních tiskovinách.

 

[ dh ] D. Hloušek

Fotosoutěž Harrachov.cz

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS