Zpět      Tisk     Všechny články

Rozhovor s výherkyní soutěže

29.3.2011 v 08:27

Nedávno zde proběhla soutěž s internetovým obchodem "levně tisknout.cz" o tiskárnu Brother. Vítězem se stala se jím paní J.M. z Moravy. Svěřila se nám, že jí v Harrachově upoutaly sáně, konstrukčně naprosto jiné od běžně prodávaných.


Máte už nějaké úspěchy v soutěžích?
Bohužel žádné úspěchy v soutěžích nemám, jste první soutěž, kterou jsem vyhrála.

Kde jste se o soutěži dozvěděla? Byla to náhoda?
Na internetu.

Soutěžila jste již v minulosti na našich webových stránkách?
Ne.

Předpokládám, že ovládání počítače pro Vás není problém, je to tak?
Ovládání počítače pro mne problém není.

Jak často doma tisknete, nebo kopírujete?
Tiskneme nebo kopírujeme u nás dost často. Bydlíme ve starším domku, který se neustále potřebuje udržovat a renovovat. Sleduji různé novinky a nápady na údržbu domku. A protože máme jeden počítač, u kterého se celá rodina střídáme, zajímavé nápady jsem si tiskla. Ale naše stávající tiskárna je "na heslo", jednou tiskne a dvakrát ne, tak jsem velice ráda, že budeme mít novou a že bude vybavena i skenerem.

Nakupujete na internetu? případně jaký sortiment?
Přes internet nenakupuji.

Jak často navštěvujete Harrachov popř. Krkonoše?
Harrachov i Krkonoše jsou nádherné. Do Harrachova jsme dříve jezdili v zimě lyžovat a proto Vaše stránky sleduji. V Harrachově mě upoutaly sáně, konstrukčně naprosto jiné od běžně prodávaných. Vaše sáně se tlačí, kdežto u nás se sáně táhnou. Také máte nádherné sklo.

Jakým způsobem jste našla odpověď na otázku týkající se výšky věže u sněhového hradu?
Vzhledem k tomu, že je to už delší dobu, už si přesně nepamatuju, buď přímo na stránkách Harrachova, nebo jsem se k tomu nějak proklikala.

Právě probíhají přípravy na zahájení další soutěže na našem serveru, tentokrát o speciální ubytovací balíček, budete soutěžit?
Určitě budu. Zkusím štěstí.

 

Děkujeme paní J. M. z Veselí n. M. a přejeme hodně štěstí v životě a v soutěžích zvlášť

 

  A jaké že to měla naše výherkyně "harrachovské saně" na mysli? Jsou to zvláštní saně s lavičkou a řídítky opatřené brzdou, kterým se mezi místními říká renwolf, česky „vlček“.
Saně

Saně Renwolf

Při jízdě z kopce se dá na přečnívající lyžiny vzadu naskočit a brzdami ovládat za divoké jízdy jejich směr. Sloužil nejen ke svozu dřeva, obilí či kdejakého nákladu, ale jízda v něm se stala dokonce i jistou společenskou chloubou.V neděli odpoledne do saní usedaly svátečně oděné ženy místních sedláků zahalené v bohatě vyšívané plédy a nechávaly se v nich obřadně vozívat na výlety či na jakémsi korzu po místních kopcích. Dnes v nich vozí nejčastěji maminky své ratolesti.

 

 

[ dh ]

 

levně tisknout.cz

Internetový obchod, kde si můžete pořídit kvalitní náplně do tiskáren a spotřební materiál, který využijete v kanceláři, ale i u Vás doma. Tonery, inkousty a náplně pro levný tisk.

ik Kompatibilní cartridge EPSON, CANON, Brother, HP, LEXMARK
Samostatný inkoust, Doplňovací sady
ik Kompatibilní tonery SAMSUNG, HP, BROTHER, CANON
Čisticí produkty, Kancelářská technika, Foto papíry, speciální papíry Barvící pásky

 

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS