Zpět      Tisk     Všechny články

Zahájení hlavní sezony v Harrachově

21.12.2010 v 08:11

Sdružení cestovního ruchu Harrachov nabízelo zdarma guláš, sportovní areál Harrachov připravoval pro mlsné jazýčky bramboráky a hranolky.

Zahájení hlavní sezony v Harrachově

Do horského střediska zavítaly v sobotu více jak dva tisíce lyžařů. V mrazivém dni se návštěvníci zahřáli při vystoupení skupiny Děda Mládek Illegal Band.

Krásně upravené sjezdovky, teplota kolem -10 C. Tak by se dala popsat předvánoční sobota 18. prosince 2010. Lyžaři, kteří se vydali do krkonošského střediska, určitě nelitovali. U dolní stanice lanovky je celý den čekala řada stánků.

Děda Mládek Illegal Band

Sdružení cestovního ruchu Harrachov nabízelo zdarma guláš, Sportovní areál Harrachov připravoval pro mlsné jazýčky bramboráky a hranolky. Nechyběla káva, za symbolické ceny se prodávaly i ostřejší nápoje.

Ke slavnostní atmosféře přispěla svým hodinovým koncertem skupina Děda Mládek Illegal Band. Někteří lyžaři si s nimi písně nejen zazpívali, ale prostor před pódiem se na chvíli změnil v improvizovaný taneční parket.


Lyžařská sezóna je v plném proudu

"Přívaly sněhu se v posledním týdnu snesly na Harrachov a zimní sezóna je v plném proudu. Jsme rádi, že si upravené sjezdovky přišly lyžaři vyzkoušet právě dnes a byli určitě spokojeni. Myslím, že hudební skupinu jsme se také vybrali dobře. Při písničkách si zadováděli všichni bez rozdílu věku.

Zahájení hlavní sezony v Harrachově

Ambicí Harrachova není ochromit délkou sjezdovek, nýbrž rodinnou a příjemnou atmosférou. Každoročně máme dostatek sněhu až do jara. Není výjimkou, že se na Čerťáku lyžuje až do konce dubna. Ani letos by tomu nemělo být jinak. Už nyní mohu prozradit, že na loukách v Rýžovišti vyrůstá lidový snowpark od českého reprezentanta Honzy Zajíce," říká Vlastimil Fejkl ze Sportovního areálu Harrachov.

 

[ dh ] Zdroj: Kulíšek Radio / foto: P. Bůžek

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS