Zpět      Tisk     Všechny články

Šťastná třináctka pro Rýdl cup

15.12.2010 v 13:28

V prostorách velké tělocvičny harrachovské základní školy se v sobotu čtvrtého prosince 2010 uskutečnil již třináctý ročník fotbalového turnaje Rýdl cup.

Za účasti deseti soutěžních mužstev byla vytvořena skvělá atmosféra a tento turnaj v sálové kopané měl solidní spád. Turnaj se hrál pod hlavičkou města Harrachov (též za jeho finanční spoluúčasti) a jeho pořadateli jsou bratři Rýdlové.

Turnajovým vítězem se stalo mužstvo domácích harrachovských fotbalistů ve složení: Bergmann, Chlup, Adámek, Medal, Barbořák, Farský R., David M. Ti ve finále porazili družstvo Tyčkařů výsledkem 2:0. V souboji o třetí místo zvítězil poměrem 4:1 jablonecký Žižkáč nad týmem Harrachov B.

Pořadatelé Rýdl cupu touto cestou děkují všem sponzorům turnaje, a to firmě Auto Pavel, Sklárna N+S, Bobová dráha Harrachov.

Celkový průběh turnaje byl rozdělen do dvou základních skupin, kde hrál každý s každým. Hrací doba každého zápasu je dvakrát sedm minut a o poločase se mění strany. Každý tým hraje v poli se třemi hráči a jedním brankářem, jenž musí být barevně odlišen. Střídání hráčů může probíhat kdykoliv během zápasu. Zápasy řídí rozhodčí.