Zpět      Tisk     Všechny články

Cyklistická sezona startuje

23.4.2010 v 21:20

Vydejte se s námi na první cyklistické závody a první cykloturistické vyjížďky, vychutnejte si tak ze sedla kola krásu probouzejících se krkonoš.

Poznejte krásu probouzející se přírody, pučící květiny a svěží jarní vítr vás budou provázet při prvních letošních cykloturistických akcích.
cykloturistické vyjížďky Cyklovýlety

Květnový cyklovýšlap podkrkonoším - sobota 1. května 2010

Vydejte se s námi na příjemný okruh podkrkonoším. Nebude chybět pohoda, posezení a výhledy do krajiny.Okruh je veden převážně po cyklotrasách, délka trasy cca 55km.
Sraz u restaurace Delta HSM
Bližší info na stránkách klubu: www.bikesports.cz
Cykloturistický klub BikeSports
Kontakt: Robert Šturma, 774104713Závod do vrchu Kozákov - neděle 2. května 2010

Cyklistickou sezónu v Semilech otevírá každoročně "Závod do vrchu Kozákov" na trati Semily - Chuchelna - Komárov - Kozákov (744 m n. m.). Na cyklisty čeká v neděli 2. května 2010 tradiční trať o délce 9,2 kilometrů a převýšení 400 metrů. Závod si za svoji dvanáctiletou historii vybudoval dobré jméno, které na start láká pravidelně téměř stovku cyklistů všech věkových i výkonnostních kategorií. Prezentace účastníků je od 9 hodin v místě startu u autobusových garáží ČSAD na Rovinkách (směr Chuchelna). Pořadatelé z Klubu českých cyklistů BC Sport Semily zvou všechny cyklisty-závodníky i ostatní příznivce cyklisty, kteří přijdou aktivní účastníky povzbudit.
Informace: www.kralkrkonos.czBenešovský duatlon - sobota 8. května 2010

Pořadatelé z TJ Benešov u Semil zvou všechny příznivce cyklistiky a multisportu na 28. Benešovský duatlon, který se koná v sobotu 8. května 2010 ve sportovním areálu v Horním Benešově.
Duatlonový závod, spočívající v kombinaci dvou odlišných sportovních disciplín, běhu a kola, je v Benešově pořádán od roku 1991. Tradičně se na startu setkávají běžci, cyklisté, lyžaři, a triatlonisté, kteří chtějí absolvovat tuto nevšední a nelehkou kombinaci.
Více informací a propozice závodu na adrese www.benesovusemil.cz.Král Krkonoš

Čtrnáctý ročník cykloturistického maratónu. Trať se po letech vrací z Rezku do Rokytnice nad Jizerou s tradičním stoupání přes Tříč do Vysokého nad Jizerou
Termín:
13.06.2010, 07:00h -20:00h
Místo: Semily, sportovní stadion
Nezávodní cyklistikcý maratón přes nejvyšší české pohoří. Maratónská trasa přes poslké území dlouhá 210 km s převýšením více než 3500 m je doplněna kratšími variantami na 120 a 80 km.

Pořadatel
KČC BC Sport Semily
Kontakt: Jiří Lukeš, 739611493
www.kralkrkonos.cz

Vysocká časovka 010 - neděle 27. června 2010

Silniční časovka jeddnotlivců na 12,5 km
Sraz a prezentace: Cimbál u Semil – hospoda „U Křemílka“ cca 2 km ze Semil směr Vysoké nad Jizerou v 8,45 – 9,45 hodin (pro všechny kategorie)

Přehled okolních cyklistických akcí najdete v našem aktualizovaném kalendáři »


Tip na výlet - Polská strana Krkonoš

Pro cyklisty jsou polské Krkonoše ideální oblastí. Pohoří protínají stovky kilometrů stezek určených nejen pro zkušené "bikery", ale i pro rodiny s dětmi. Trasy sice vedou po rovince, ale nezapomínejte, že jste v horách a i když cyklistická sezóna již začala, ve vyšších místech Krkonoš musíte stále počítat se sněhem.

VRCHOL Tvarožníku

 

[ dh ] zdroje: kralkrkonos.cz

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS