Zpět      Tisk     Všechny články

Camping jiskra na počátku léta

20.6.2009 v 08:15

Camping jiskra na počátku další letní sezony


Nová letní sezona již klepe na dveře. Rádi bychom Vás pozvali k uskutečnění Vaší pohodové dovolené nebo třeba jen několika pěkným dnům strávených v našem kempu.


Náš kemp nabízí nejen dostatečné množství míst pro stání karavanů nebo stanů, vybavených samozřejmě přípojkou elektrického proudu, ale též 2 až 5ti lůžkové chatky, které mají všechny vybavenu kuchyňku a většina i vlastní sociální zařízení.
Hosté mají k dispozici nové, moderní umývárny a WC včetně bezbarierových, po celý den teplá voda ve sprchách bez poplatku. Dále je k dispozici kuchyňka, prádelna včetně sušičky prádla, centrální ohniště i přenosné grily, dětské hřiště, malé přírodní koupaliště i potůček. Přímo v areálu kempu je možno si zapůjčit různé sportovní potřeby včetně horských kol. K dispozici je i vlastní tenisový kurt.

Camping Jiskra je ideálním výchozím bodem pro výlety na hřebeny Krkonoš i Jizerských hor. Harrachov nabízí svým návštěvníků mnoho dalších aktivit. Velice zajímavá je návštěva muzea lyžování, hornického muzea, muzea KRNAP Šindelka i muzea skla a místní sklárny s třísetletou tradicí, proslulé výrobou kvalitního skla. Turisticky atraktivní je vodopád Mumlavy i jízda sedačkovou lanovkou podél můstku pro lety na lyžích na Čertovu horu (1020mnm). Milovníci golfu si mohou zahrát na nejvýše položeném hřišti v ČR. V Harrachově můžete navštívit více než 60 restaurací, několik pizzerií, 5 diskoték, dále jsou zde 2 minigolfy, bowling, koupaliště, tenisové kurty, dětská hřiště, bobovou dráhu, lezecká centra a vše, co k modernímu turistickému středisku patří. Celý Harrachov je možné si prohlédnout z výletního vláčku.

Díky celoročnímu provozu je Camping Jiskra vhodným místem nejen pro milovníky letní turistiky, ele též pro vyznavače zimních sportů. V nejbližším okolí je dostatek lanovek i vleků stejně jako desítky kilometrů běžeckých tratí.
Společně se svým otcem zahajujeme již 20. sezonu v kempu. Za tuto dobu jsme nashromáždili mnoho zkušeností a víme, co mají hosté rádi. Naším cílem je především spokojenost zákazníků. Snažíme se osobní přístup a komunikaci s hosty. Myslím, že právě proto se k nám mnozí rádi vracejí.

Camping Harrachov

Více informací a foto naleznete na našich stránkách: www.camp.harrachov.cz . K přiloženému ceníku je nutné dodat, že existuje celá řada slev – mimosezonní, množstevní, na delší pobyt, v případě neobsazení celé chaty, pro studenty, důchodce. prostě takové ceny, s kterými budete spokojeni.


Dále nabízíme ubytování v pensionu Eliška s kompletně vybavenými pokoji, který se nachází přímo v centru Harrachova.

Na Vaši návštěvu v našem kempu se těší Stanislav a Horst Slavíkovi.


[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS