Zpět      Tisk     Všechny články

Fotbalové naděje

10.6.2009 v 08:05

Fotbalové naděje zabodovaly v okresní reprezentaci.

Tomáš Holík a Ondra Michálek zastupovali harrachovský fotbal na 10. ročníku Junior North Cupu, který proběhl poslední květnovou sobotu v Jablonci nad Nisou.

I když této akci pro hráče narozené v roce 2002 nepřálo počasí, sešlo se na turnaji 24 týmů z celé České republiky a Německa. Oba naši borci byli součástí okresní fotbalové reprezentace Jablonce nad Nisou a během celého klání odehráli devět utkání s velmi kvalitními soupeři, mezi kterými nechyběly týmy nadějí pražské Sparty, Mladé Boleslavi či Mostu. Většina těchto zápasů bohužel výsledkově vyzněla lépe pro soupeře, když reprezentační výběr doplatil především na malou sehranost a nečekanou marodku, která na poslední chvíli vyřadila několik jeho hráčů ze hry.

Dobrou zprávou pro harrachovský fotbal je fakt, že oba naši hráči patřili ke klíčovým oporám svého družstva a skvěle tak reprezentovali naše město. Tomáš Holík (na fotce vlevo) se navíc v zápase proti FK Jablonec dokázal prosadit i střelecky a Ondra Michálek byl dokonce zvolen nejlepším hráčem svého týmu. Za trenéry našich fotbalových nadějí bych chtěl ocenit Tomášovy a Ondrovy výborné výkony a zároveň vyjádřit potěšení, že svoji kvalitu, kterou opakovaně prokazují v harrachovském dresu, dokázali oba potvrdit i v reprezentačním výběru při zápasech s těžkými soupeři.

Marek Michálko

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS