Zpět      Tisk     Všechny články

Nové hřiště u „Lesárny“

29.5.2009 v 15:05

Přestřihnutí pásky a zasazení okrasného stromu, těmito slavnostními akty bylo otevřeno veřejné odpočinkové hřiště u harrachovského pracoviště Integrované střední školy ve Vysokém nad Jizerou, jež vzniklo revitalizací dotčené plochy v tomto areálu.

Stalo se tak ve čtvrtek 28. května 2009. 

Projekt obnovy tohoto téměř nevyužívaného místa vznikl v realizaci Klubu ekologické výchovy při harrachovské Integrované střední škole, a to za podpory programu „Škola pro udržitelný život“, jenž je řízen Nadací Partnerství ve spolupráci se střediskem ekologické výchovy Sever. Díky tomuto počinu tak v našem městě vznikl další odpočinkový kout pro trávení volného času občanů a jeho návštěvníků. Navíc toto hřiště má přímou návaznost na naučně-poznávací stezku, která tu vznikla před dvěma lety.

Tato revitalizovaná plocha se nachází z velké části na pozemcích ve vlastnictví města, k dalšímu obohacení této lokality přispěje jistě také vybudování skateparku, který tu za finanční podpory ze strany Libereckého kraje budeme realizovat v letních měsících tohoto roku Řekl nám harrachovský starosta Tomáš Ploc, jenž byl přítomen této slavnostní události.


Nechť toto dílo slouží v klidu svému účelu.


[ dh ] ms

 

fotosoutěž

Ve spolupráci s hotelem OREA Vital Hotel Sklář**** vyhlašujeme čtvrtý ročník fotografické soutěže. Na vítěze čeká nejnovější typ digitálního fotoaparátu.

Obyvatelé Krkonoš
a Krásná zákoutí

Internetová adresa soutěže

OREA Vital Hotel Sklář se nachází v klidné poloze na kraji lesa v nadmořské výšce 700 m, přesto je z centra Harrachova vzdálený pouze 5 minut chůze.


www.orea.cz/sklar

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS