Zpět      Tisk     Všechny články

Pronájem celnice a kina

1.2.2009 v 20:19

Záměry pronájmů – hlavní budova celnice a objekt kina


1. budova celnice
Město Harrachov vyhlašuje záměr pronájmu objektu hlavní budovy na hraničním přechodu Harrachov – Jakuszyce. Toto hraniční překročení se nachází na trase frekventované mezinárodní silnice č.10 (E 65) vedoucí z Prahy do Štětína a je největším silničním přechodem v Krkonoších.
Na počátku měsíce října 2008 převzalo objekty a pozemky na tomto přechodu město Harrachov do bezplatné výpůjčky od českého státu.

Případní zájemci (i z komerční sféry) o pronájem objektu bývalé celnice  mohou v této věci kontaktovat vedoucího správy majetku Města, pana Jiřího Dvořáčka na telefonním čísle 481 311 425, či osobně na Městském úřadu v Harrachově. Zde jsou také k dispozici na seznámení další dokumentace. Nabídky od případných zájemců o pronájem (společně s dodaným provozním záměrem a cenovým návrhem) očekáváme do 28. 2. 2009. Lze ji doručit osobně či poštou na adresu:
Město Harrachov,
Centrum 150,
512 46 Harrachov
(na obálku označte názvem „Pronájem – celnice“).

2. Objekt kina
Město Harrachov vyhlašuje záměr pronájmu objektu místního kina. Tato budova se nachází v centrální části města, a to v sousedství areálu skokanských můstků a běžeckého stadionu. Do sklonku měsíce listopadu 2008 byla v tomto objektu provozována diskotéka s restauračním provozem.

Kino Harrachov

Případní zájemci o pronájem objektu kina  mohou v této věci kontaktovat vedoucího správy majetku Města, pana Jiřího Dvořáčka na telefonním čísle 481 311 425, či osobně na Městském úřadu v Harrachově. Zde jsou také k dispozici na seznámení další dokumentace. Nabídky od případných zájemců o pronájem (společně s dodaným provozním záměrem a cenovým návrhem) očekáváme do 28. 2. 2009. Lze ji doručit osobně či poštou na adresu:
Město Harrachov,
Centrum 150,
512 46 Harrachov
(na obálku označte názvem „Pronájem – kino“).

 

[ dh ]

 

Noční život v Harrachově
Aktualizovaný průvodce po nejznámějších barech a restauracích kde nezavírají před půlnocí  

 

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS