Zpět      Tisk     Všechny články

Music bar 007

29.1.2009 v 19:35

Bar 007 Harrachov: Místo, kde se při pestrém hudebním programu můžete skvěle pobavit s přáteli

Je to jenom pár týdnů, co se v harrachovském sportovním a relaxačním areálu Sportrelax 007 otevřel v jeho prostorném horním patře v těsném sousedství restaurace nový Bar 007. Se začátkem zimní sezóny v Harrachově přibylo další místo, kde se dá skvěle pobavit u dobrého pití a kvalitní muziky.

Přijďte se skvěle pobavit do nového harrachovského baru, který naleznete v horním patře areálu Sportrelax 007

Designový bar ve stylu agenta s oprávněním zabíjet je příjemným místem, kam se jít v Harrachově pobavit s přáteli. Kromě drinků za příznivé ceny je totiž pro návštěvníky připraven i hudební program, o který se postarají hostující i rezidentní hosté.

Návštěvníci Music clubu 007 se tak rozhodně mají na co těšit.

7.2.
sobota
EX - Chaozz  Bass 
projekce HIP HOP old school
13.2.
pátek
XINDL X - folk, vítěz porty 
 
20.2.
pátek
Marek Ztracený
 
27.2
pátek
ex - Rapmasters 
 
6.3
pátek
VĚC -   SVK  hip - hop 

 

Sportrelax 007 Harrachov

Sportrelax svým hostům nabízí luxusní prostory, kterým dominují čisté linie a jsou charakteristické spoustou světla, jež proniká dovnitř.

Vybrat si lze z bohaté nabídky sportů – k dispozici jsou dva kurty na squash (případně wallyball), trenažér pro indoor golf, prostorná posilovna či stůl na populární stolní tenis. K zapůjčení je připraveno i veškeré potřebné příslušenství.

A protože po namáhavém pohybu je nezbytné se důkladně zregenerovat, bylo pamatováno i na velkorysé wellness zázemí, jehož design vám v Harrachově doslova vyrazí dech. Začít můžete třeba saunou a pokračovat masážemi. Ze sauny se dá vyjít rovnou na čerstvý vzduch – do prostoru chráněného zdmi budovy, ovšem se střechou tvořenou pouze dřevěnými trámy s velkými rozestupy.

A co může být po horku v sauně lepšího než horský vzduch? Relaxovat je možné také v zajímavě osvětlené vířivce či bazéncích s vyhřívanou nebo ledovou vodou. A pokud náhodou zrovna nesvítí sluníčko, je možné ohřát se v soláriu.

 

Sportovní centrum 007 - design
Na svah bývalé výsypky hlubinného dolu v Harrachově jsme posadili cembonitový kvádr výšky překonávaného terénního rozdílu s otevřenou západní stranou
...

[ dh ] zdroj: sportcentrum.cz, babinet.cz

 

Noční život v Harrachově
Aktualizovaný průvodce po nejznámějších barech a restauracích kde nezavírají před půlnocí  

 

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS