Zpět      Tisk     Všechny články

Zážitek nadevše

2.9.2008 v 08:17

Krátký rozhovor s výherkyní soutěže o „Rozmazlovací víkend“ paní Petrou Řehounkovou, která si svojí výhru v Harrachovském Wellness hotelu Svornost užívala o víkendu 15 - 18.8. 2008.

WELLNESS SVORNOST

Jak jste si užila pobyt v Harrachově?

Na tento pobyt jsme vyrazili společně s manželem, velmi si ho užili a odpočinuli si, příjemná a vstřícná byla obsluha v restauraci, a na recepci jsme se také vždy dohodli ke spokojenosti. Pokoje byli velmi vkusně zařízeny.

 

Prozradíte nám, co jste vypravovala doma rodině nebo svým známým o našem městě, když jste se vrátila domů a myslíte si, že se dá Harrachov označit jako LÁZEŇSKÉ MĚSTO?

Doma jsme nejprve vyprávěli o hotelu a procedurách, které jsme zkusili na vlastní kůži. Potom mě mile potěšil vzhled Harrachova. Skutečně by se dal nazvat lázeňským městečkem. Velmi vkusně upravený, krásné dětské hřiště. A procházka k Mumlavským vodopádům byl zážitek nadevše. / velmi dobře udržovaná cesta, a příjemné občerstvení/

 

Jakou relaxační proceduru z nabídky Wellness hotelu Svornost byste nám doporučila?

Doporučila bych rašelinové zábaly a mě osobně zaujala reflexní masáž chodidel, perfektní byl také bazén

 

Máte nějaký zážitek z Harrachova (popř. Krkonoš), na který byste raději zapomněla?

Zážitek na který bych zapomněla ani snad nemám, jenom příště lepší počasí, neboť nám celý pátek večer a sobota propršelo. Ale jinak se určitě ráda do Harrachova vrátím třeba i v jiném ročním období.

 

Navštěvujete stránky horských středisek často, nebo pouze a jedině ty naše? :-) Líbí se vám stránky harrachov.cz?

Stránky horských středisek navštěvuji často, vaší jsem ale objevila náhodou, a protože ráda soutěžím hned jsem toho využila. Z mého hlediska jsou velmi zajímavě řešeny, jak po estetické stránce tak i po stránce informační, našla jsem zde velmi zajímavé informace.


Děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho štěstí při dalším soutěžení, třeba opět u nás na Harrachovském webu. Nová soutěž je již v plném proudu!!

ukončená soutěž
Wellness hotelem Svornost*** Harrachov

Wellness a lázeňství v Harrachově

 

[ dh ]

 

  nová Velká soutěž s Pensionem u BERNARDÝNa

Pension U Bernardýna

 

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS