Zpět      Tisk     Všechny články

Diskont - co bude dál?

19.8.2008 v 13:43

„Dostavba prodejny Norma se zpozdí“, říká v minirozhovoru starosta Tomáš Ploc

Pane starosto, mohl by jste v krátkosti seznámit občany s záležitostí pozastavení výstavby prodejny Norma?

V současné době je stavba této prodejny pozastavena z důvodu několika změn v rámci celé podoby tohoto náročného projektu. Nejprve chtěl investor v rámci původních projektových plánů učinit změnu na místě zastřešení objektu prodejny, toto by se samo o sobě ještě časově dalo termínově zvládnout. Ovšem před několika dny přišlo vedení české pobočky společnosti Norma v čele s jejím ředitelem Johanem B. Wiβlicenem se záměrem zcela nové podoby objektu prodejny, a to podle nových trendů. To si samozřejmě žádá nové přepracování projektové dokumentace a s tím související administrativu. Proto je v současné době stavba pozastavena.

Nicméně chci touto cestou vyvrátit všemožné „zaručené“ informace, které kolují po našem městě, že Harrachov má zaděláno na další nový bytový dům. Není to pravda, jinou výstavbu než objektu prodejny neumožňuje v této lokalitě vydané stavební povolení a nepočítá s tím ani územní plán.

Norma

 

Skutečně se v tomto případě jedná pouze o časový skluz zaviněný změnou v projektu. Stavba by se měla v brzké době opět rozběhnout, ale rozhodně nelze garantovat to, že si sem již o nadcházející zimní sezoně půjdeme nakoupit, jak bylo slibováno a co bych si i já osobně velice přál.

Tomáš Ploc

 

DISKUTUJTE NA TÉMA OBCHODNÍHO DOMU ZDE

Norma na Internetu


[ dh ] Soukup. M.

 

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS