Zpět      Tisk     Všechny články

Fotbalový triumf

20.5.2008 v 08:18

Harrachovští mikrožáci dosáhli vynikajícího výsledku na nedělním (18.5.2008) fotbalovém turnaji, který se uskutečnil ve Velkých Hamrech.

V konkurenci sedmi týmů z jabloneckého okresu dokázali vybojovat první místo a získat tak pohár pro celkového vítěze turnaje. Poprvé v jejich krátké historii tak dosáhli na místo nejvyšší, když porazili i favorizované týmy z Jeníšovic a Smržovky.

Ani porážka od Jablonce "A" (který je přípravkou profesionálního fotbalového ligového týmu) nic nezměnila na celkovém triumfu našich malých fotbalistů. Tento výsledek je o to cennější, že většina hráčů soupeřových týmů jsou chlapci ročníků 1999, zatímco u nás je průměrné stáří týmu 7,5 roku.

Horal Harrachov
Pro úplnost jsou dále uvedeny výsledky jednotlivých zápasů i střelci harrachovských gólů:

Harrachov A - Harrachov B 5:0 (Lukáš Peremský 3x, Honza Vytrval, Láďa
Horáček)
Harrachov A - Smržovka 1:0 (Honza Vytrval)
Harrachov A - Jeníšovice 1:0 (David Morávek)
Harrachov A - Velké Hamry 2:0 (David Morávek 2x)
Harrachov A - Jablonec A 1:4 (Honza Vytrval)
Harrachov A - Jablonec B 5:3 (Lukáš Peremský 3x, Honza Vytrval, David
Morávek)


Doufejme, že je tento výsledek příslibem do budoucna a že se nám na něj povede navázat i ve zbytku jarní části sezóny, kde nás čekají ještě čtyři turnaje (nejbližší v sobotu 24.5. u ZŠ Mozartova v Jablonci nad Nisou).

Pro případné zájemce jsou na internetové adrese fotoalba.cz/fkharrachov průběžně aktualizovány další fotografie z našich turnajů.

Klukům ještě jednou za oba trenéry i vedení fotbalového klubu gratuluji.
Marek Michálko


[ dh ]

 

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS