Zpět      Tisk     Všechny články

Teď je na řadě Harrachov!

8.4.2008 v 06:23

Nové webové stránky FIS světových pohárů a kandidatury Harrachova na FIS mistrovství světa v letech na lyžích v roce 2012 jsou již spuštěny. Vybíráme část úvodního článku starosty T. Ploce.

Tomáš PlocJako starosta Harrachova jsem velmi rád, že naše město patří k úspěšným pořadatelům vrcholných sportovních akcí, které sem každoročně přivedou tisíce domácích i zahraničních fanoušků lyžování.

Nejlepší světoví letci sem přijíždějí bojovat o tituly či body do Světového poháru již téměř třicet let. FIS mistrovství světa v letech na lyžích se do města pod Čertovou horou vrací s téměř železnou pravidelností: 1983, 1992, 2002… I proto se nyní ucházíme o pořádání šampionátu v roce 2012. Skokanské můstky na Čertově hoře nelze přehlédnout, jsou unikátní dominantou města a svou majestátností upoutají snad každého návštěvníka ve všech ročních obdobích. V zimě stoupají na nájezdovou věž mamutího můstku esa světového skoku, v létě věž slouží turistům jako vyhlídka na město.

Mnoho úspěšných českých reprezentantů vyrostlo a stále žije právě tady. Antonín Hájek, mladý talentovaný letec s oblibou říká, že má mamuta hned za domem. Harrachov a lety na lyžích patří prostě neodmyslitelně k sobě. Samotné závody FIS Světového poháru a FIS mistrovství světa přenáší z Harrachova desítky televizních stanic a to je obrovskou propagací města v celém světě. více...

Stránky skiflying-harrachov

Více informací o kandidatuře Harrachova na FIS Mistrovství světa v letech na lyžích 2012 najdete na nových stránkách
skiflying-harrachov.com
Webové stránky budou pravidelně doplňovány

Harrachov 2012
Organizační výbor Harrachov 2012 se do boje o pořádání šampionátu vydává v novém hávu


[ dh ]

 

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS