Zpět      Tisk     Všechny články

Harrachov 2012

25.3.2008 v 08:30

Město Harrachov kandiduje na uspořádání světového šampionátu v letech na lyžích na rok 2012. Harrachovským soupeřem je další tradiční pořadatel letů – norské středisko Vikersund. O tom, kde se mistrovství světa bude konat, rozhodne kongres Mezinárodní lyžařské federace FIS, který se uskuteční už letos v květnu v jihoafrickém Kapském Městě.


 

Měníme styl

Organizační výbor Harrachov 2012 se do boje o pořádání šampionátu vydává v novém, oranžovomodrém hávu. „Změnili jsme nejenom logo, ale i celou grafiku. V nejbližší době spustíme také nové webové stránky FIS světových pohárů a kandidatury Harrachova na FIS mistrovství světa v letech na lyžích v roce 2012,“ říká Otakar Jiroutek. V novém designu již byly také vyrobeny první propagační materiály, kterými se Harrachov prezentoval na letošním FIS mistrovství světa v letech na lyžích v Oberstdorfu.


"Chystáme také velké změny v závodním zázemí. Vybudujeme moderní zděnou ohřívárnu pro skokany a omlazovací kůrou projde také věž rozhodčích a komentátorské kabiny. Největší investicí bezesporu bude výstavba osvětlení tak, abychom mohli začít pořádat večerní soutěže. Již máme zpracován projekt na osvětlení obou můstků, HS 142 i HS 205 a stavbu bychom chtěli zahájit co nejdříve." popisuje inovaci skokanského areálu generální sekretář organizačního výboru Harrachov 2012 Otakar Jiroutek.

 

www.skiflying-harrachov.com stránky budou nově spuštěny 1. 4. 2008
www.vikersund.no

 

[ dh ]

 

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS