Zpět      Tisk     Všechny články

Komunální technika 2008

19.2.2008 v 18:50

Komunální technika obsadila centrální parkoviště


Do našeho horského střediska opět po čase zavítalo „zimní předváděcí turné“ vozů značky Unimog (Mercedes-Benz), tradičním místem této prezentačně-společenské akce se stalo harrachovské horní centrální parkoviště, konkrétně v úterý devatenáctého února 2008.


Vozy čekající na prezentaci

Zmíněná předváděcí akce je součástí turné, které během zimní sezony probíhá napříč Evropou. V naší zemi ho má na starosti firma Croy Rakovník, která je českým zástupcem pro prodej a servis komunální techniky této značky. V Harrachově byla představena i novinka v podobě Unimog U 20 v několika variacích a stávající modely U300 až U500. K vidění tu byly sněžné pluhy, sypače, sekačky, štěpkovače či sněžné frézy a jiné, tedy kompletní technika pro zimní i letní komunální údržbu. Byla to doslova pastva pro oči pro přítomné odborníky i laiky.

To že se místem uvedené prestižní předváděcí akce tradičně stává Harrachov není rozhodně náhodou, komunální technika zmíněné značky je totiž hojně používána správcem místních komunikací v zimní i letní službě. 

Jedno z provedení U 20


Fréza při práci


 

[ dh ] M.Soukup

 

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS