Zpět      Tisk     Všechny články

Sklář v novém kabátě

17.9.2007 v 08:50

Nejmodernější hotelový subjekt v Harrachově. I tak se dá nejnověji nazvat OREA Vital Hotel Sklář, jenž byl s patřičnou parádou uveden do slavnostně do provozu ve čtvrtek třináctého září 2007.

Během slavnostního večera symbolickým přestřihnutým pásky byl tento hotel uveden do řádného provozu po více než roční rekonstrukci, jež celkově vyšla na bezmála 171 milionů korun.

Sklář ****
Slavnostní zahájení - zleva
P.Nešpůrek, K. Cajthamlová,
K. Dolejší a T. Ploc
Sklář **** Kongresový sál


Někdejší „odborářský“ hotel tak dostal nový kabát i nespočet vnitřních vylepšení. Navíc přízvisko "vital hotel" reprezentuje filozofii zdravého životního stylu a vyvážené stravy dle nejmodernějších trendů ve wellness a gastronomii. Ubytovací služby disponují 355 lůžky v celkem 160 pokojích kategorie Exklusive. Mimo prvotřídních gastronomických služeb se hotel také zaměřuje na vysoce žádané relaxační procedury. Nejen pro kongresovou turistiku může sloužit moderní kongresový sál se tři sta místy plus další dva menší sály a čtyři salonky. Ve velkém sále se také uskutečnil hlavní děj slavnostního otevíracího večera, jehož moderátory byli sporťáci  ČT Petr Svěcený a Vojtěch Bernatský.

„Jsem velmi potěšen, že se takto vybaveného hotelového zařízení dostalo našemu horskému středisku. Jeho služby určitě využijeme pro chystané lednové závody Světového poháru v letech na lyžích.“ Řekl harrachovský starosta Tomáš Ploc, jenž společně s libereckým vicehejtmanem Karlem Dolejším, ředitelem hotelu Petrem Nešpůrkem a známou propagátorkou zdravé výživy dr. Kateřinou Cajthamlovou asistoval při přestřižení slavnostní pásky.

Hotel Sklář

Hotel OREA Vital Sklář je součástí největšího českého hotelového řetězce, kterému patří více než 30 takovýchto objektů po celém Česku a na Slovensku.

www.sklar.cz

 

[ dh ] M. Soukup

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS