Zpět      Tisk     Všechny články

Harrachovská sezona

18.6.2007 v 09:06

Nový prezentační materiál je od počátku června k dispozici na Turistickém informačním centru v budově harrachovské radnice.

Jedná se o historicky první číslo turistických novin, které vyšly pod názvem Harrachovská sezona (po vzoru Krkonošské sezony – turistických novin českých nejvyšších hor) a jsou zaměřeny na události v našem městě od letošního jara do podzimu. Jejich součástí je tedy kalendář akcí v Harrachově, několik typů na výlety a kontakty s otevírací dobou místních muzejních expozic.

„Vydání tohoto materiálu je realizované z projektu Marketing cestovního ruchu města Harrachova, jenž je spolufinancován z evropských fondů. Počet výtisků prvního čísla je deset tisíc kusů. Rádi bychom z Harrachovské sezony učinili periodikum, vycházející  vždy na počátku letní a zimní sezony, tak aby návštěvník našeho střediska získal bezplatný materiál o aktuálních turistických možnostech v Harrachově.“ Sdělil producent turistických novin Martin Soukup.

Harrachovská sezona  obsahuje vedle češtiny i  německou a polskou verzi. Zájemci z řad ubytovatelů (i jiných) si mohou i ve větším počtu tento materiál odebrat ve zmíněném „Ičku“ v radnici.


[dh]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS