Zpět      Tisk     Všechny články

Nové sport-relax centrum

21.12.2006 v 07:12

Od poloviny měsíce prosince má Harrachov v provozu nový objekt, v němž si mohou sportovně zpříjemnit trávení volného času obyvatelé města i jeho návštěvníci.

Nové sportovně relaxační centrum je vybudováno v lokalitě bývalého závodu Rudných dolů. Jeho celoroční provoz zahrnuje možnosti v podobě dvou squashových kurtů, golfového trenažéru, kvalitně vybavenou posilovnu, wallyball, wellnes, vodní relax, prostornou saunu a též útulný bar.

„Jsem  přesvědčen o jasné naplněnosti  cílů tohoto projektu, a to že se tímto podařila rozšířit nabídka sportovně – rekreačních aktivit v našem horském středisku. Takovýto víceúčelový objekt v každém případě plně zapadá do koncepce vybavenosti Harrachova, jako významného centra cestovního ruchu.“ Řekl při slavnostním zahájení harrachovský starosta Tomáš Ploc a popřál provozovatelům hodně úspěchů v provozu zmíněného centra.

Sportcentrum 007 bylo privátní investicí stavební společnosti Acistav, jež za tímto účelem získala nemalou finanční podporu ze státního rozpočtu prostřednictvím programu na podporu cestovního ruchu spravovaným Ministerstvem pro místní rozvoj. O kvalitě služeb tohoto víceúčelového centra se můžete přesvědčit na vlastní kůži.

[dh] M. Soukup

Otevírací doba

Pondělí
16:00 až 22:00  hod.

Úterý až Neděle
8:00 - 10:00 a 16:00 - 22:00 hod.

Tel: 481 529 000
www.vipsportrelax.cz
info@vipsportrelax.cz

 

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS