Zpět      Tisk     Všechny články

Maruška v literární soutěži

27.11.2006 v 13:42

V listopadovém vydání Harrachovského zpravodaje je otištěn příspěvek o úspěchu mladé Harrachovačky Marušky Harcubové v literární soutěži „Společný svět 2006“, vyhlášené pražským sdružením Okamžik. Vyhlášení soutěže probíhalo 18. října v pražském divadle U Valšů.

Protože tento vítězný Maruščin pětistránkový text o jejím životě na vozíku a ve kterém milým a humorným způsobem popisuje své cestování světem „s mámou vozíkem a obrnou“ vzhledem k jeho rozsahu nemohl být otištěn v Harrachovském Zpravodaji, činíme tak v nezměněné podobě pomocí webových stránek města Harrachova.

Celý text si můžete přečíst ZDE:

Jak se mi dějí zázraky...  aneb
... po světě s mámou, vozíkem a obrnou..Informace o pořadateli soutěže:
Okamžik – sdružení pro podporu nejen nevidomých je pražské občanské sdružení fungující od roku 2000. Poskytuje asistenční a průvodcovskou službu pro nevidomé zajišťovanou profesionálně vedenými dobrovolníky, provozuje „Poradnu pro otázky samostatného života nevidomých“, vydává knihy a jiné publikace spojené autorsky nebo tématicky se zdravotním postižením, pořádá osvětové akce pro širokou veřejnost a kulturní programy z tvorby nevidomých a jinak zdravotně postižených a zajímá se o lidi, nápady a dobré věci pomáhající zdravotně postiženým.

 

[dh] M. Soukup

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS