Zpět      Tisk     Všechny články

Krajské dny

27.10.2006 v 08:00

V Jablonci nad Nisou se minulý týden 19.10. - 21.10. 2006 konaly Krajské dny, které pořádal Liberecký kraj. Návštěvníci akce se mohli v rámci tří dnů seznámit s možnostmi, které region nabízí nebo se dozvědět něco bližšího o organizacích nebo lidech, jenž v kraji žijí a fungují.

Akce probíhala prakticky v celém centru Jablonce, na pěší zóně mohli návštěvníci projít Řemeslnou uličku -představení tradičních řemesel a výrobků regionu, v Městské hale probíhal žákovský turnaj o pohár hejtmana Libereckého kraje, na Horním nám. probíhaly ukázky techniky a činnosti složek ISZ - Horské služby, Zdravotnické záchranné služby, Armády ČR, Policie ČR, Vodní záchranné služby a Hasičského záchranného sboru. Na Mírovém náměstí byly k shlédnutí ukázky adrenalinových a streetových sportů i ukázky moderního tance.

V hlavním centru dění, výstavním pavilonu Eurocentra se pak prezentovala jednotlivá informační střediska regionu kde se mezi ostatními zúčastnilo i TIC Harrachov se svými nabídkami. Zároveň po celý den probíhaly zajímavé besedy a přednášky, např. s hejtmanem Libereckého kraje, panem Petrem Skokanem nebo sportovní besedy s fotbalisty prvoligových klubů FC Slovan Liberec a FK Jablonec a v neposlední řadě i s "naším" harrachovským Krakonošem, panem Benešem.

 

[ P. Bůžek ]

 

Harrachovský zpravodaj - říjen

Výsledky voleb
Výzva o informace
Lázeňství v Harrachově
Mistrovské tituly
Krakonošův přespolní běh 2006
Úspěchy harrachovských biatlonistů
Svatba u vodopádu

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS