Zpět      Tisk     Všechny články

Skiregion.cz

6.10.2006 v 06:45


Podepsáním smlouvy o spolupráci a společném jízdném významných lyžařských areálů a obcí sdružených ve SKIREGION.CZ vzniklo největší lyžařské středisko v České republice. Stalo se tak dne 5. října 2006 při slavnostním představení celého projektu v Kořenově.

Na jednu jízdenku budou lyžaři moci již v nadcházející zimní sezóně využívat lanovky a vleky v nově založeném Skiregionu.cz, v němž se spojila krkonošská a jizerskohorská zimní střediska v Harrachově, Rokytnici nad Jizerou, Pasekách nad Jizerou, Rejdicích a v Kořenově - Příchovicích. Do Skiregionu.cz patří více než 40 kilometrů sjezdovek a lanovky a vleky na jeho území přepraví za hodinu 30.000 lidí. Nabídka lyžařských vleků je 6 lanových drah a 36 vleků!


Starosta Harrachova V.Cajthaml těsně
před podepsáním


Přítomným v sále byly představeny mj.
internetové stránky skiregion.cz

Skiregion nabízí turistům skipasy nejméně na dva dny a nebo klasické bodové jízdenky. Dospělí za dvoudenní skipasy zaplatí v hlavní zimní sezoně 1110 korun a děti 890 korun. Týdenní a pravděpodobně nejčastěji využívaný skipas vyjde na 3360 korun a 2690 korun.

Turisté ubytovaní v Harrachově a v Rokytnici obdrží na lanovkách za přesně stanovených podmínek slevy 15 procent na skipasy - stejně senioři a školní kursy. Vlastníci skipasů budou mít večerní lyžování zadarmo.

Další informace najdete na stránkách www.skiregion.cz
Platný ceník pro Ski areál Čertova hora, Ski areál Zákoutí a Ski areál Amálka si budete v nebližších dnech moci prohlédnout i zde na stránkách města.

 

[ dh ]

Příchovice Rejdice Paseky nad Jizerou Harrachov Rokytnice nad Jizerou SKIREGION.CZ

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS