Zpět      Tisk     Všechny články

UpHill Sprint MTB

10.7.2006 v 11:03

Dne 15. července vás zveme do Szklarské Poręby na UpHill Sprint MTB (Cyklistický sprint do kopce).

500 metrů do kopce při výškovém rozdílu 50 metrů představuje jen zdánlivě jednoduchý úkol. Trasa vede starým úsekem sjezdovky Lolobrygida od ulice Turystyczna (parkoviště u dolní stanice lanovky na Szrenicu).


Závod bude zahájen dvěma jízdami s měřením času. Během první jízdy bude vybraných 81, během další 27 závodníků, kteří budou pak závodit v trojicích pohárovým systémem.
Nejlepší postupuje dál a tak až do finále, během něhož bude vybrán vítěz, který obdrží dva tisíce zlotých (cca 1400 KČ) plus věcné ceny. Za druhé až šesté místo bude také finanční odměna. Předpokládá se i zvláštní cena za časový rekord trasy. Šanci na výhru má rovněž každý ze závodníků a z diváků během losování a soutěží.


Počet závodníků je omezený - horní hranice je 180 osob. Hlásit se můžete prostřednictvím internetových stránek www.sprint.karkonosz.pl nebo eventuálně v den závodu v závodní kanceláři. Zahraniční návštěvníci mohou zasílat přihlášky na adresu sprint@karkonosz.pl s uvedením jména, příjmení, data narození, adresy trvalého bydliště a mailové adresy, na niž bude zasláno potvrzení o přijetí přihlášky.

Výdej startovních čísel a zápis v den závodu se koná
od 8:00 hod do 10:30 hod.
Start v 11.00.

Zápis zde

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS