Zpět      Tisk     Všechny články

Rekonstrukce hotelu Sklář

21.6.2006 v 12:57

Dne 18. června 2006 začala naplno rekonstrukce OREA Hotelu Sklář. Hotel je součástí největšího českého řetězce OREA HOTELS.

Postaven byl v roce 1991 jako tříhvězdičkový, a svou kapacitou 370 je jedním z největších ve středisku. Modernizace hotelu Sklář je jednou z největších investičních akcí za dobu existence OREA HOTELS.


Nároky hostů neustále rostou, a proto bylo rozhodnuto přebudovat hotel Sklář na čtyřhvězdičkový hotel s ubytováním a doprovodnými službami vysoké kvality. Rekonstrukcí projde polovina pokojů, restaurace, wellness centrum s bazénem, lobby a recepce. Součástí hotelu bude též zcela nové kongresové centrum s kapacitou až 400 osob. Zvýší se pohodlí handicapovaných návštěvníků, neboť většina hotelových služeb bude vybavena bezbariérovým přístupem.

Změna bude patrná i navenek, hotel dostane nový plášť, balkony a okna.
Tím se dosáhne znatelných úspor energií a zlepšení komfortu hostů. Stavební práce na části pokojů probíhají až do konce září za provozu, poté bude hotel až do prosince zcela uzavřen, aby bylo možné dokončit rekonstrukci restaurací a dalších prostor hotelu, kterou nelze za provozu uskutečnit.
Hotel by měl být začátkem zimní sezóny návštěvníkům již plně k dispozici.

Na podzim roku 2007 pak proběhne rekonstrukce zbývající části pokojů.


[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS