Zpět      Tisk     Všechny články

Plány města

9.6.2006 v 10:13

Harrachov letos plánuje řadu projektů na zpříjemnění městské infrastruktury. Plánovanou revitalizací projdou městské památníky a parčíky, dojde k opravám komunikací a výstavbě hřišť.

Rádi bychom letos přistoupili ke zpříjemnění infrastruktury města. Připraveny už jsou i podklady na žádost o grant na opravu památníku neznámého letce," uvedl starosta Harrachova Václav Cajthaml.


Renovaci pomníku obětem války má zafinancovat dotace z Ministerstva obrany. Celkové opravy činí 800 tisíc. "K pomníku jsme přivolali odborníka, jelikož je velice pravděpodobné, že jeho součástí je i letcův hrob.
Případné renovace by se mohl dočkat během řádu dvou let," dodal Václav Cajthaml.

Radnice, která hospodaří s rozpočtem zhruba 50 milionů korun by do budoucna ráda vybudovala víceúčelový sportovní stadion s tribunou, atletickou dráhou a hřištěm na fotbal.

Rádi bychom vytvořili lepší podmínky našim návštěvníkům a přilákat bychom chtěli i špičkové atlety, kteří sem v minulosti jezdili v létě trénovat, řekl starosta Václav Cajthaml. Nová sportoviště by měla vyrůst v blízkosti harrachovského sportovního areálu.


ik Harrachov může stavět... 8. prosince 2005

...nejen nový plavecký bazén, ale i sportovní stadión s atletickou dráhou a fotbalovým hřištěm + KOMENTÁŘE.

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS