Zpět      Tisk     Všechny články

Logo Krkonoš

27.9.2004 v 19:49

V duchu hesla „Krkonoše – hory bez hranic“, které patří k hlavním ideám Svazku měst a obcí, je rozvíjena intenzivní spolupráce s partnery na polské straně Krkonoš.

Turistické regiony Krkonoše na české i polské straně hor neměly společné logo, kterým by se mohly jednotně prezentovat na veřejnosti, v nejrůznějších tiskovinách, na propagačních materiálech a předmětech, při veletrzích cestovního ruchu.

Krkonoše - svazek měst a obcí proto vypsal veřejnou soutěž návrhů loga, které bude používáno ve spojení s názvem Krkonoše. Z padesáti zaslaných návrhů bylo po dlouhém rozmýšlení a mnoha konzultacích, do kterých byly zapojeni zástupci polské strany Krkonoš, vybráno logo modrý reliéf hor se siluetou Sněžky a oranžovým sluncem v pozadí. Součástí je výrazný nápis Krkonoše. Logo bylo vypracováno i v polštině s nápisem Karkonosze.

Logo je k dispozici bezplatně a volně všem, z veřejné i komerční oblasti, odborníkům i laikům, kteří přispívají k rozvoji cestovního ruchu v Krkonoších.
Další podrobnosti najdete na webové adrese www.krkonose-smo.cz

Používejte jej prosím v souladu s přiloženými grafickými vzory a grafickým manuálem. Logo je chráněno autorskými právy a nakládání s ním je v kompetenci Svazku Krkonoše.

Ke stažení:
Grafický manuál

Grafické vzory (nevhodné pro tiskové účely)
- český
- polský

grafické vzory v maximální kvalitě k stažení (zip, 2,3 MB) ZDE

DH
zdroj: horydoly.cz, ergis.cz

 

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS