Zpět      Tisk     Všechny články

Letní kino v Harrachově a téměř dvě stovky diváků

25.7.2017 v 08:02

Na premiérové promítání do Harrachova, kde žije na patnáctset obyvatel, přišly téměř dvě stovky diváků.

návštěvníci letního kina v Harrachově

Promítání pod širým nebem má nezaměnitelné kouzlo. Není větší romantiky, než za letní noci a pod hvězdnou oblohou sledovat pěkný film. Uvědomuje si to stále více lidí, a proto obliba letních kin v České republice neustále roste. Za projekcemi pod širým nebem už nemusejí filmoví fandové jezdit jen do velkých měst, čím dál více příležitostí je také v menších městech a na vesnicích.

Proto jsme se i my v Harrachově rozhodli místním občanům i návštěvníkům města takovýto zážitek zprostředkovat. V pátek 21. července jsme od 21:30 hodin promítali český film Bezva ženská na krku. Na premiérové promítání do Harrachova, kde žije na patnáctset obyvatel, přišly téměř dvě stovky diváků. Vstupné, které činilo 20 Kč bylo opravdu pouze symbolickéa pro děti byla projekce zcela zdarma. A abychom zážitek z letního kina divákům co nejvíce zpříjemnili, měli k dispozici také malé občerstvení, které jsme se starostkou Evou Zbrojovou v městském stánku společně prodávali.
Již po skončení projekce jsme se setkali s velice pozitivními reakcemi návštěvníků i dotazy, kdy bude další promítání. Máme velikou radost, že se Letní kino v Harrachově tak líbilo a určitě se pokusíme na tento úspěch navázat a další promítání realizovat.

Markéta Novotná
Referentka cestovního ruchu a propagace


Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS