Zpět      Tisk     Všechny články

Skibus Harrachov vyjíždí

23.12.2016 v 14:55

Vyberete si pro Vás výhodné nástupní místo a zajeďte si pohodlnými autobusy do Harrachova přímo ke sjezdovce.

Skibus Harrachov

Rádi byste vyrazili na lyže či do stopy, ale zrovna nemáte možnost zajet si do zimního střediska autem, nechce se vám hledat volné místo na přeplněném parkovišti nebo se cítíte po sportovním výkonu za volantem unaveně? Tak přesně pro vás je služba skibusu jako dělaná. Ráno (od 25.12.2016) pohodlnými autobusy do Harrachova přímo ke sjezdovce a odpoledne zase zpátky domů, tak ve zkratce probíhá provoz skibusu, který zajišťuje harrachovský Skiareál s autobusovým dopravcem BusLine a.s.

Tyto speciální autobusy jsou vypravovány z následujících míst: Praha Černý Most, Mladá Boleslav, Liberec a Česká Lípa. Odjezd ráno do Harrachova je vesměs vždy kolem 06.50 hod., plánován je tak, aby příjezd k lanovce byl kolem deváté hodiny. Autobusy zpět odjíždí ze stejného místa v 17:00 hod.

Provoz lyžařských autobusů je plánován celou zimní sezonu. Podmínkou pro vyjetí autobusu je zájem alespoň 20 lidí. Zájemci si pomocí rezervačního formuláře nebo telefonicky zarezervuje místo v autobuse, nejpozději večer před cestou na internetu uvidí, zda autobus skutečně pojede.

SKIBUSEM DO HARRACHOVA A ZPĚT - Pro držitele Harrachov Card jede autobus zdarma!
Každý den po celou zimní sezonu vás rádi zcela zdarma dopravíme k lanovce a zpět

  • ČESKÁ LÍPA Mimoň Jablonné v Pod. Liberec Jablonec n. N. HARRACHOV
  • PRAHA Černý most Mladá Boleslav Harrachov
Více informací, ceník skipasu, rezervace a jízdní řád naleznete na stránkách www.skibusharrachov.cz

Pokud by někoho lyžování napadlo na poslední chvíli, tak může na zastávku skibusu přijít bez registrace. Pokud autobus pojede, nebo nebude přeplněný, tak se do Harrachova dostane také.

Další Skibus v Harrachově vozí lyžaře ke sjezdovkám a navíc dvakrát denně na běžecké terény v polských Jakuszycích. Jízdné pro dospělé je 20 Kč a pro držitele Harrachov Card zcela zdarma.

Další informace o skibusech v Harrachově
Další informace o Harrachov Card
Sledujte naše Facebookové stránky

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS