Zpět      Tisk     Všechny články

Soutěž o nejlepší Novoroční česnečku

17.11.2016 v 12:08

V rámci konání druhého ročníku Vánočních trhů, uspořádá Město Harrachov na Nový rok opět soutěž o nejlepší Novoroční česnečku.

Na počátku tohoto roku Harrachov, v rámci konání prvního ročníku Vánočních trhů, uspořádal na Nový rok soutěž o nejlepší Novoroční česnečku. Do této soutěže se mohl přihlásit nejen provozovatel restaurace, ale každý, kdo byl ochoten uvařit trochu větší „hrnec“ česnečky. O tom, kdo z nich uvařil nejlepší česnečku, rozhodovali zájemci z řad veřejnosti. Tito zájemci o ochutnávku a následné hodnocení vzorků česnečky si zakoupili lístek, který po degustaci vhodili do jedné čísly označených nádob a hodnotitelé tedy do poslední chvíle nevěděli, ve které restauraci byla polévka uvařena. Zájem o ochutnávku byl obrovský a polévka zmizela dříve, než bylo plánováno. Výherce získal putovní cenu „Řád novoroční harrachovské česnečky“, která mu byla předána z rukou starostky města Evy Zbrojové. Vybraná částka za soutěžní lístky putovala dětem do harrachovské základní školy. A protože soutěž bude mít i další ročník, dovolujeme si vás tímto oslovit s pozváním k účasti v této soutěži. Stačí se jen přihlásit a uvařit 10 litrů česnečky.

Česnečka v Harrachově

Výherce této soutěže bude zveřejněn na webových stránkách města, Facebooku a v Harrachovském zpravodaji. Pokud byste se soutěže o nejlepší Novoroční česnečku rádi zúčastnili, prosím kontaktujte p. Markétu Novotnou na emailové adrese referent@harrachov.cz nebo na tel. č. 725 831 363.

[ dh

Markéta Novotná

Sledujte naše Facebookové stránky


Vánoční trhy Vánoční trhy Vánoční trhy

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS