Zpět      Tisk     Všechny články

Harrachov bez bariér 2016

22.6.2016 v 18:00

Zrnko naděje ze Semil ve spolupráci s průvodci tras a dobrovolníky uspořádali pro členy, přátele a veřejnost 7. ročník akce s názvem Harrachov bez bariér

Harrachov bez bariér

V sobotu dopoledne 18.6.2016 před hotelem SKICENTRUM průběžně přijeli auta ze Semil, z Rejdic, z Tuhaně u Lomnice nad Popelkou, z Nové Paky a od Kolína. Proběhlo vzájemné přivítání všech a pak i s přáteli z Harrachova. Po ubytování a malém občerstvení byl sraz pře hotelem, kde organizátoři Lenka Vanclová a Daniel Hloušek řekli pár slov k přivítání na sedmém ročníku a o programu, co a jak bude probíhat během víkendu. Před 13 hodinou se 10 vozíčkářů s doprovodem vydali na výlet k Mumlavskému vodopádu. Setkali jsme se i s Evou Zbrojovou, starostkou města Harrachov, která zde oddávala. Chvilku jsme si popovídali a zavzpomínali na předešlé ročníky a pozvali jsme paní Zbrojovou na podvečerní program. Cesta výletu pokračovala dál podél řeky, kde jsme viděli „Obří hrnce“ kterými je Mumlava proslulá. O kousek dál bylo trdliště, kde se mohou obojživelníci v klidu vyvinout a jako dospělci se opět vrátit a založit novou generaci. Pokračovali jsme po cestě obklopené lesem. Nakonec už naše výletování vedlo k bývalému penzionu K, kde byl připraven program s domácím pohoštěním.

"Letos se opět setkalo to zdravé jádro party lidí, ale i nový přátele a příznivci, které jsme pozvali, aby si to s námi společně užili a podívali se, jak je to pěkné v Harrachově"
Lenka Vanclová

Děkujeme všem sponzorů a partnerům za realizaci sedmého setkaní členů ze Zrnka naděje s přáteli a průvodci tras v Harrachově. 18.-19.6.2016.

Už nyní se těšíme na další setkání zde v Harrachově.

Video report Fotografie jsou zde Harrachov je na Facebooku


Harrachov bez bariér Harrachov bez bariér Harrachov bez bariér

[ dh ]

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS