Zpět      Tisk     Všechny články

Prosincová kulturně-sportovní nabídka

26.11.2015 v 14:58

Přinášíme několik tipů na akce, které vám jistě zpříjemní předvánoční a následně i vánoční období v Harrachově.

Letos v prosinci je pro Vás v Harrachově připraveno mnoho kulturních akcí a navíc také jedna velká zimní sportovní událost a jeden zájezd na Vánoční trhy.
Takže neváhejte a přijďte společně s námi příjemně strávit předvánoční čas.

První adventní neděle v Harrachově

29. listopadu 2015

O první adventní neděli se v Harrachově bude opět slavnostně rozsvěcovat vánoční strom za přítomnosti pána hor – Krakonoše. Samotná akce započne již od 13 hodin malým vánočním trhem v parku u budovy městského úřadu, kde si budou návštěvníci moci zakoupit zboží s vánoční tématikou či originální rukodělné dárečky z Krkonoš a Jizerských hor.

Odkaz na další informace a program

Mikulášská zábava

5. prosince 2015

Restaurace Praha a Stará garda Harrachov Vás všechny srdečně zvou na Mikulášskou zábavu v sobotu 5.12.2015 od 19:00 hod. Hudební nadílku Vám přinese hudební skupina Martina Ketnera. Rezervace 775 536 614

Odkaz na plakát

Zájezd na vánoční trhy do Drážďan

12. prosince 2015

Odjezd v 6 hodin z Harrachova ze všech autobusových zastávek, návrat z Drážďan v 18 hodin (dle domluvy v autobusu možnost odjezd prodloužit na 19 hodin).Cena za osobu 200Kč. V Drážďanech volný program. Místa si rezervujte na tel. 724 180 464 u Radky Bališové Zamlarové.

Odkaz na plakát

FIS CUP ve skocích na lyžích / muži + ženy

18.-19. prosince 2015

Po roční pauze se do Harrachova vracejí mezinárodní závody FIS ve skocích na lyžích.
Harrachov FIS cup je prvním a zároveň největším mezinárodním závodem ve skoku na lyžích v ČR v následující sezoně. Očekává se okolo 80 startujících ze všech skokanských zemí. Poprvé se v Harrachově na mezinárodních závodech představí i ženy.

Odkaz na plakát

Slavnostní zahájení lyžařské sezony v Harrachově

19. prosinec 2015, 10:00 - 16:00

Slavnostní zahájení lyžařské sezony – Skiopening se bude konat 19. 12. 2015 v prostoru dolní stanice lanové dráhy Delta. A co pro vás bude kromě perfektní lyžovačky nachystáno? Doprovodný program v podobě koncertu, zábavy na sněhu pro děti, testování lyží, občerstvení atd.

Odkaz na další informace

Vánoční trhy v Harrachově

23. prosince 2015 – 3. ledna 2016

Vánoční trhy, které budou probíhat na „malém náměstíčku“ v Harrachově naproti pensionu Rotunda. Návštěvníci Harrachova se při zimní procházce městem budou moci zahřát svařákem, občerstvit se či si koupit nějaký rukodělný výrobek na památku pobytu v našem městečku. A 1. 1. 2016 se jim naskytne jedinečná příležitost ochutnat tu nejlepší Novoroční česnečku, bude zde totiž probíhat soutěž o tuto nejlépe připravenou polévku.

Odkaz na další informace

Vánoční koncert sopranistky Jany Štěrbové

24. prosince 2015

Vánoční koncert sopranistky Jany Štěrbové – přijďte si doladit tu správnou vánoční atmosféru prostřednictvím klasických vánočních koled v podání sopranistky Jany Štěrbové. Koncert se bude konat již tradičně v harrachovském kostele sv. Václava.

Odkaz na plakát

Svatoštěpánské zpívání koled

26. 12. 2015 od 17 hodin

Svatoštěpánské zpívání koled v harrachovském kostele sv. Václava. Vezměte děti, rodiče, babičky, dědečky, strejčky, tetičky, kamarády, známé a pojďte si zazpívat vánoční koledy do kostela.

Odkaz na další informace

Koncert houslisty Františka Lamače

27. 12. 2015 od 19 hodin

V harrachovském kostele sv. Václava se bude konat Vánoční koncert houslisty Františka Lamače a zpěvačky Jany Ryklové. Mimo vánočních písní zazní i skladby klasiků, jako G. Verdi, A. Dvořák. Dále vídeňští skladatelé jako F. Lehár, J. Strauss, z muzikálů např. Evita, Cats a pod. Vstupné 200,- Kč/osoba.

Odkaz na pakát

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS