Zpět      Tisk     Všechny články

Soutěž o pobyt v ceně 6560,- Kč

5.10.2015 v 17:01

Stačí odpovědět na jednu jednoduchou otázku a můžete získat pobytový balíček v novém Wellness hotelu Centrum Harrachov

wellness hotel centrum

Horské středisko Harrachov je ideální nejen pro turisty, ale i pro trávení příjemné rodinné dovolené. Hotel Centrum je rodinný hotel, který se postará o váš odpočinek a regeneraci sil. Není problém tu uspořádat firemní akce, různé oslavy nebo sportovní soustředění.

Zahájení soutěže: 5.10.2015
Uzávěrka soutěže: 1.11.2015

Soutěžní otázka:
Jaká je cena výhodného balíčku "Romantika pro dva" v období do 15.12.2015 v hotelu Centrum?
Nápovědu vyhledáte v textu sekce „pobytové balíčky“na stránkách www.hotel-centrum-harrachov.cz

Vítěz získá voucher, který obsahuje:
ubytování 2 noci
polopenze 2x
hydromasáž 1x
perličková koupel 1x
bazén ,whirpool, sauna 2x
bazén, whirpool 1x

Výherce bude notifikován mailem a v dohodnutém termínu obdrží hotelový voucher.
Každý kdo se účastní soutěže, může uplatnit při svém pobytu delším jak 2 noci slevu na vstup do wellness 50%

Hotel Centrum Harrachov
www.hotel-centrum-harrachov.cz

Předností hotelu je výhodná poloha, nachází se téměř v samém centru Harrachova s výbornou pěší dostupností sjezdového a běžeckého sportovního areálu a v blízkosti autobusového nádraží. Nabízíme ubytování v moderně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením a bezplatným připojením wifi. Pokoje jsou rozdělené do tří kategorií – confort pokoje, v různých barevných designech s možností posezení na jižně situovaných balkónech s výhledem na Čertovu horu a skokanský areál, standard pokoje a podkrovní ekonom pokoje.

Forum Nordicum Forum Nordicum

Naše velmi chutná kuchyně s výběrem krajových krkonošských jídel uspokojí i vaše nejnáročnější přání. K jídlu nabízíme široký výběr nápojů, koktejlů a moravských vín od vinařů, u kterých jsme vína osobně degustovali a vybrali pro naší restauraci. Uskladnili jsme je v atraktivní sklepní vinotéce, do které nahlédnete přímo z restaurace. Podáváme bohaté a pestré bufetové snídaně, doplněné domácími koláči a zdravou výživou. Pro hotelové hosty podáváme polopenzi s vyváženým čtyřchodovým menu.

Přímo v hotelu můžete využít wellness, které je určeno k relaxaci, rehabilitaci a regeneraci vašich fyzických i duševních sil, ať už po náročné práci, fyzické námaze, stresu či sportovním výkonu. K dispozici budete mít bazén, kde jsou umístěny hydromasážní trysky a perličková masáž, ponoříte se do příjemně vyhřátého whirpoolu a můžete využít tělu i zdraví prospěšné finské saunování. Po bazénové a saunové terapii můžete také využít turbo solárium, lehátko na trakční terapii a vybrat si z široké nabídky masáží. Nabízíme také výhodné balíčky sestavené jak pro seniory, tak pro rodiny s dětmi. Najdete zde i balíček zaměřený na romantiku nebo na wellness.[ dh ]

Pravidla soutěže:

Uzávěrka soutěže je 1.listopadu 2015 o půlnoci! Výherce bude vylosován ze správně a kompletně vyplněných odpovědí. Výherce bude kontaktován mailem nebo telefonem, na kontakty uvedené při zaslání správné odpovědi. Ubytování bude možné realizovat v předem dohodnutém termínu. Každý může hlasovat jen jednou a maximálně 2 členové jedné rodiny – několikanásobné nebo jen částečně vyplněné odpovědi budou ze soutěže automaticky diskvalifikovány. Účastník soutěže souhlasí se zařazením své e-mailové adresy do databáze pro zasílání informací (např. o nových soutěžích probíhajících na stránkách).

Nahoru Všechny články Hledat v aktualitách RSS